Seko mums Šodien saziedoti jau 340.00 €

Palīdzība Markusam Bluķim

Markuss ir 18 gadus vecs jaunietis no Rīgas. Puisi ir skārusi bērnu cerebrālā trieka, kas liedz viņa iespēju staigāt. Ikdienā viņš pārvietojas riteņkrēslā un daļēji arī spēj staigāt ar rollatora palīdzību. Markuss ir pozitīvs, dzīvespriecīgs un atklāts jaunietis ar lielu empātiju un novērošanas spējām. Puisis ļoti mīl klausīties mūziku – sevišķi mīļas viņam ir grupas “Dzelzs vilks” un “Prāta vētra”. Tāpat viņam ļoti patīk arī teātris un opera. Cik vien iespējams, viņš ir apmeklējis Metropolitena operas izrāžu tiešraides kinoteātrī. Markuss ļoti mīl Rīgu un nevēlētos dzīvot nevienā citā vietā. Skolā viņa mīļākie priekšmeti ir mūzika, latviešu valoda un ģeogrāfija. Šajā pavasarī Markuss pabeigs vidusskolu, bet savu nākotnes darbu viņš vēlas saistīt ar mākslas nozari.

Smagās diagnozes dēl Markusam vienmēr bijusi vajadzīga rehabilitācija, lai attīstītu un stiprinātu savas fiziskās spējas. Markuss vērsies rehabilitācijas centrā “Poga”, kur viņam nozīmētas TheraSuit nodarbības, ergoterapija un masāžas. Intensīvs 3 nedēļu kurss izmaksā 2025 eiro, gadā nepieciešami divi šādi kursi. Kopā nepieciešami 3 744,24 eiro*.  Markusa ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim kopā Markusam! Kopā mums izdosies!

 

* 305,76 eiro atlikumā no iepriekš vāktajiem ziedojumiem.

Projekts ievietots portālā 09.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dianai Ovčiņņikovai

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Gaismas ceļš Donbasam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 740 346.94 €