Seko mums Šodien saziedoti jau 520.00 €

Dod pieci! 2018

Atskaite 30.06.2019

Atskaite par periodu: 01.04.-30.06.2019.:

Aprīlī tika turpināts darbs pie topošo treneru sagatavošanas un atlases. Tika organizēti divi iepazīšanās pasākumi, kuru laikā treneri iesaistījās TBRI metodes praktiskajā nodarbībā, kā arī iepazīstināja ar sevi un stāstīja par savu pieredzi un mērķiem Vecāku izglītības programmas (VIP) kontekstā. Tika izstrādāta trenera motivācijas anketa, kas palīdzēja atlasīt motivētākos un iesaistīties gatavākos cilvēkus ar lielāko pieredzi. Pēc iepazīšanās pasākumiem tika atlasīti 42 treneri no 17 dažādām Latvijas pilsētām - Rīgas, Liepājas, Skrundas, Babītes, Jēkabpils, Dobeles, Siguldas, Liepājas, Mārupes, Ogres, Baldones, Saulkrastiem, Saldus, Jūrmalas, Cēsīm, Ventspils un Ķekavas. 

Maijā “Draugiem Group” telpās norisinājās otrās VIP apmācības, kuras vadīja TBRI mentores no ASV un kuru laikā treneri apguva jaunās programmas saturu un pasniegšanas metodiku. Apmācības norisinājās trīs dienas, un tajās piedalījās gan topošie treneri, gan pašvaldību un dažādu organizāciju pārstāvji. Pasākuma laikā tika veiktas video intervijas, kurās topošie treneri un nozares eksperti izteica savas domas par jauno Vecāku izglītības programmu, tās mērķiem un nozīmību. Pasākums tapa ar "Rimi Latvija" un "Draugiem Group" atbalstu.

Ņemot vērā cilvēku lielo interesi par TBRI, "Plecs" organizēja arī atsevišķu vienas dienas semināru “Ievads TBRI”, kas pulcēja plašu klausītāju loku no dažādām profesijām, organizācijām un iestādēm. Semināra noslēgumā daudzi apmeklētāji izteica vēlmi apgūt šo metodi padziļināti. 

Maijā un jūnijā turpinājās darbs pie programmas izstrādes. Tika organizētas tikšanās ar Izglītības ministrijas, Ieslodzījuma vietu pārvaldes un Valsts Probācijas dienesta pārstāvjiem, lai pārrunātu iespējas ieviest jaunas, uz TBRI metodi balstītas izglītības programmas arī skolās un ieslodzījuma vietās. Ar bērnu psihiatra Ņikitas Bezborodova un pusaudžu psihoterapeita Nila Saksa Konstantinova atbalstu tiek veidota sadarbība starp fondu “Plecs” un “Pusaudžu resursu centru”, lai veidotu vienotu pieeju pusaudžu psihiskās veselības atbalstam, diagnostikai un ārstēšanai, kurā liela loma būtu tieši TBRI metodei.

Dati par paveikto:
Programmas īstenošanai apmācīti 42 potenciālie treneri.
Dalībai vienas dienas seminārā “Ievads TBRI” saņemts 81 pieteikums, pasākumā piedalījās 73 cilvēki.
VIP treneru apmācībās piedalījās 89 cilvēki, no tiem 42 treneri, 24 organizāciju parstāvji un 23 Pleca un tehniskās komandas locekļi.
Kopā Pleca organizētās TBRI un VIP apmācības maijā apmeklējuši 162 cilvēki.
Tiešsaiste saņemti 89 jauni vecāku pieteikumi, kopumā programmai pieteikušies 304 dalībnieki.
Apmācībās piedalījās dalībnieki no 17 Latvijas novadiem.
Apmācības vadīja 3 sertificētas TBRI® lektores no “Halo Project international” un “Karyn Pervis Institute of Child development”, ASV.
Apmācību norisē palīdzēja 1 brīvprātīgais.
Treneru apmācībās apgūtās programmas apjoms - 20 stundas.
Apmācību laikā veiktas video intervijas ar 12 topošajiem treneriem un dalībniekiem
Izveidots 1 informatīvs video, kas atspoguļo apmācību norisi un stāsta par jauno vecāku programmu.
Saņemti zvani un pastāvīgi sniegtas 90 konsultācijas par topošo programmu e-pastā, pa tālruni vai sociālajos tīklos.

Finanšu atskaite:
Darba alga: 4620.17 EUR
Lektoru atalgojuma izmaksas abiem nodarbību cikliem (t.sk.transporta un uzturēšanās izmaksas): 13 183.17 EUR
Tehniskais nodrošinājums apmācībām (t.sk.tulkošanas tehnikas noma): 6631.94 EUR
Mācību materiālu sagatavošana (t.sk.materiālu un prezentāciju tulkošana): 3456.31 EUR
Ēdināšanas izdevumi: 939.80 EUR
Video filmēšana un montāža: 442.50 EUR
Administratīvie izdevumi: 69.00 EUR
Kopā: 29342.89 EUR

 

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Piepildi bērniņa sapni!

Es apņemos

Mūsu smaids ir mūsu spēks

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

806 255.86 €