Seko mums Šodien saziedoti jau 115.00 €

Dod pieci! 2018

Jau piekto gadu Latvijas sabiedriskie mediji sadarbībā ar Ziedot.lv rīko labdarības maratonu DOD PIECI!, kas šogad runās par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam.
Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 – pieci.lv dīdžeji aicinās ziedot 5 eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.
No 17. līdz 23. decembrim trīs pieci.lv dīdžeji sešas diennaktis strādās DOD PIECI! stikla studijā Doma laukumā, atskaņojot ziedotāju dziesmas un padziļināti runājot par aktualizēto šī gada tēmu.
 
Latvijā ik gadu piedzimst 20 000 jaunu cilvēku, kuri noteikti darīs mūsu sabiedrību labāku, ja augs drošā vidē, jutīsies uzklausīti, saprasti un mīlēti. Bērna uzvedību un attieksmi vislielākajā mēra veido abi vecāki un viņu piemērs.
Statistika liecina, ka 48% tēvu izjūt, ka sabiedrība mātes ieguldījumu bērna dzīve vērtē augstāk nekā tēva, pēc laulības šķiršanas tikai 13 % gadījumu bērni paliek dzīvot pie tēva, trešdaļa mūsu sabiedrības atbalsta miesas sodus bērnu audzināšanā. Šādā uzskatu sistēmā aug lielākā daļa Latvijas bērnu.
 
Šogad labdarības maratonā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns – šī programma sniedzas tālāk par bērna barošanu un pareizu turēšanu, tā pievērsīsies arī vecāku savstarpējām attiecībām, empātijai, un tam, kā veidot tādas attiecības ar bērnu, kas ļauj apzināti virzīt un sekot viņa attīstībai un uzvedībai, nevis instinktīvi reaģēt uz notiekošo. Sadarbojoties gan esošajiem mācību centriem, gan ārpusģimenes aprūpes atbalsta centriem, saziedoto līdzekļu apmērā kursi jau no 2019. gada pavasara bez maksas būs pieejama visā Latvijā. Programmu ieviesīs fonds "Plecs" sadarbībā ar speciālistiem un citām organizācijām. 
 
Viena dziesma radio pieci.lv ēterā par minimālo ziedojumu 5 eiro nozīmēs pusstundas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem. Dziesmu ziedošana mājas lapā www.dodpieci.lv šogad sāksies 10. decembrī!
 

Projekts ievietots portālā 04.11.2018

Projekts noslēgts 07.01.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Palīdzība Elīnai Padomai

Mazo sirsniņu cerības

Atmīnēšanas robots LABAIS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 102 062.03 €