Seko mums Šodien saziedoti jau 4,414.00 €

Labdarības akcijas #WhiteFriday ietvaros Ziedot.lv aicina atbalstīt NVO programmas #CilvēkosIrSpēks

02.11.2021

Labdarības akcijas #WhiteFriday mērķis ir veicināt uzticēšanos pilsoniskajām organizācijām un iesaistīt sabiedrību kopīgo problēmu risināšanā. Gatavība dalīties ar savu privāto labumu kopējam labumam liecina par pilsoņu briedumu un atbildību. Regulārs ziedojums ir neatsverams labdarības un nevalstisko organizāciju ikdienas procesu nodrošināšanā, tādēļ no sirds vēlamies atkal aicināt iedzīvotājus iesaistīties akcijā, padarot ziedošanu par regulāru paradumu katra ikdienā. Mēs ticam un varam droši teikt - cilvēkos ir spēks!

Jau trešo reizi ar platformu Mobilly īstenojam ziedošanas akciju #WhiteFriday, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības iesaisti dažādu labdarības un NVO ikdienas darba atbalstam.
▶Ienāc platformā Mobilly 
⏩izvēlies sadaļu "Ziedojumi" vai spied uz #WhiteFriday ikonas
⏩izvēlies sev tīkamu labdarības mērķi vai Ziedot.lv iniciatīvu #CilvēkosIrSpēks
⏩norādi ziedojuma apjomu un spied 
</div>
        </div>

    <div class=

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 489 030.95 €