Seko mums Šodien saziedoti jau 4,556.00 €

#CilvēkosIrSpēks Mazi ziedojumi rada lielas izmaiņas!

19.12.2022

Lai mainītu ziedotāju ieradumus un attīstītu labdarības kultūru Latvijā, tiek piedāvāta iespēja ziedotājiem izvēlēties noslēgt “Regulāros ziedojumus”, lai ziedošana būtu aktīva un regulāra visa gada garumā. Kampaņas mērķis ir veicināt atpazīstamību un iniciēt ziedotāju rīcību pieslēgt “Regulāro ziedojumu” kādam no labdarības projektiem Ziedot.lv platformā.

Uzsākot labdarības akciju, sabiedrībā valda maldīgs uzskats, ka nav nozīmes mazajiem ziedojumiem vai ziedot nelielu naudas summu ir necili (“ko tad es ar dažiem eiro, kad vajag tūkstošus”). Mēs apgāžam šo apgalvojumu, uzsverot mazo ziedojumu lielo nozīmi. Sevišķi ilgtermiņā. Tādēļ, akcijas materiālos parādīt, ka no dažādu naudas monētu vienībām tiek izveidots lielāks attēls/ objekts, kas simbolizē mazo ziedojumu lielo ieguldījumu un mērķi. Rezultātā ikdienā plaši pielietotam priekšmetiem (monētām), ko esam raduši uztvert vienā veidā, piešķiram pavisam citu kontekstu un nozīmi. Tādā veidā padarām radošo risinājumu daudzslāņainu – racionālā ziņa robežojas ar mākslas darbu, kas akcentē un runā par sociāli svarīgāk tēmām!

Jaunos akcijas vizuālos materiālus varēs redzēt ikviens Latvijas iedzīvotājs Rīgas ielās (izvietoti vides plakāti) un sociālo tīklu platformās Facebook, Instagramm.

2021.gadā Ziedot.lv īsteno projektu “Cilvēkos ir spēks”, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Projekta ietvaros Ziedot.lv ir izveidojusi sociālu reklāmas kampaņu, regulāro ziedojumu veicināšanai un ziedojumu piesaistei dažādām labdarības iniciatīvām portālā Ziedot.lv

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 331 374.78 €