Seko mums Šodien saziedoti jau 2,414.00 €

Atbalsts NVO! Ziedojumu kastīšu nomas punkts

27.10.2021

Ziedot.lv piedāvā atbalstu NVO - Ziedojumu kastīšu nomas punktu! Aicinām ikvienu NVO pieteikties ziedojumu kastītēm, kuras izmantot savas organizācijas labdarības mērķim, ziedojumu piesaistei.

Noteikumi ir vienkārši:

  • Ziedot.lv nodot ziedojumu kastītes organizācijai, viena organizācija var saņemt līdz 5 ziedojumu kastītēm;
  • Ziedojumu kastītes viena organizācija var lietot laika periodā līdz 6 mēnešiem, pēc izmantošanas ziedojumu kastītes atgriež Ziedot.lv, lai ziedojumu kastītes var iegūt cita organizācija ziedojumu piesaistei;
  • Ziedojumus jūsu organizācija inkasē paši;
  • Pieteikšanās rakstot un norādot nepieciešamo ziedojumu kastīšu daudzumu.

Ziedojumu kastītes ir veidotas no organiskā stikla, ar slēdzeni un atslēdziņu, kā arī vietu, kur ievietot reklāmas lapiņu ar aicinājumu ziedot labdarības mērķim.

2021.gadā Ziedot.lv īsteno projektu “Cilvēkos ir spēks”, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Projekta ietvaros Ziedot.lv ir saražojuši 100 ziedojumu kastītes, kuras tiek nodotas NVO partneriem, ziedojumu piesaistei savām labdarības iniciatīvām.

#AtbalstsNVO #ACFLatvia #AIFLatvia #ActiveCitizensFund #EEAgrantsLatvia #CilvekosIrSpeks

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 030.95 €