Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Dalībai projektā "Cilvēkos ir spēks" pieteikušās 58 organizācijas

01.02.2021

 

Dalībai projektā "Cilvēkos ir spēks" pieteikušās 58 organizācijas. Interesentiem līdz 2021.gada 29.janvārim bija jāiesniedz sava projekta idejas apraksts vienas lapas apjomā, lai īsi un konkrēti uzrunātu potenciālos ziedotājus ziedot. 

Ziedot.lv komanda izskatīs visus projektu pieteikumus, lia virzītu tālākai dalībai konkursā. Konkursa rezultātā ar desmit projektu īstenotājiem tiks slēgts sadarbības līgums par atbalstu ziedojumu piesaistē, kas ietvers projekta ievietošanu portālā www.ziedot.v, atbalstu komunikācijā un ziedojumu piesaisti.

Dalībai projektā varēja pietikties biedrības un nodibinājumi, kuras dibinātas ne vēlāk kā 2019.gadā, kurām ir ir sabiedriskā labuma organizācijas (SLO) statuss vismaz vienā no šīm jomām - labdarība; cilvēktiesību un indivīda tiesību aizsardzība; veselības veicināšana; sabiedrības, it īpaši trūcīgo un sociāli mazaizsargāto personu grupu sociālās labklājības celšana.

 

*2021.gadā Ziedot.lv īsteno projektu “Cilvēkos ir spēks”, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €