Seko mums Šodien saziedoti jau 1,908.00 €

Jaunumi

09.08.2022

Lidostā “Rīga” atklāj ziedojumu punktu depozīta iepakojumiem

No 9. augusta, ikvienam lidostas “Rīga” pasažierim un viesim ir iespēja savu pirms lidojuma iztukšoto depozīta iepakojumu noziedot īpašā ziedojumu punktā, kas atrodas pirms lidostas drošības kontroles. Tādējādi 10 centu depozīta maksas vērtība par katru nodoto iepakojumu tiks novirzīta Latvijas Dabas fonda iniciatīvai dabisko pļavu saglabāšanai un atjaunošanai Latvijā. Ziedošanas procesu koordinē labdarības organizācija Ziedot.lv.

08.08.2022

Sākas labdarības akcija “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!”

Katru gadu skolas gaitas uzsāk vairāki tūkstoši Latvijas skolēnu, un tas ir liels notikums gan pašam bērnam, gan viņa ģimenei. Īpaši apgrūtinoša gatavošanās skolai mēdz būt mazāk aizsargātai sabiedrības daļai – maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm, kā arī Ukrainas bēgļu ģimenēm, kuras patvērumu radušas mūsu zemē. Lai palīdzētu grūtībās nonākušajām ģimenēm sagatavot bērnus jaunajam mācību gadam, jau trešo gadu tiek organizēta labdarības akcija “Palīdzēsim sagatavoties skolai kopā!”.

01.08.2022

Pretī stiprākai Ukrainai!

Pērkot "Dobeles dzirnavnieks" Ātri vārāmās un Pilngraudu auzu pārslas, 10 centi tiks ziedoti Ukrainas atbalstam!

29.07.2022

AS "Latvenergo" projektu konkursā atbalstu saņēma 10 biedrības un nodibinājumi

Konkursa rezultātā AS “Latvenergo” ziedojums sociālajai jomai 60 000 eiro apmērā sadalīts 10 biedrībām un nodibinājumiem no visas Latvijas. Kopumā konkursā tika saņemti 27 pieteikumi par summu 162 tūkstoši eiro. Pieprasījums norāda lielo aktualitāti sociālā atbalsta sniegšanā Latvijā.

27.07.2022

AS "Latvenergo" projektu konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 1.augustam

Tehnisku iemeslu dēļ ir aizkavējusies projektu konkursa rezultātu paziņošana.

 

pirms 3 mēnešiem
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 523 696.66 €