Seko mums Šodien saziedoti jau 14,183.50 €

Jaunumi

11.11.2022

Strāvas ģeneratori Ukrainai

Ukraina grimst tumsā un aukstumā. Ar ziedotāju atbalstu Ukrainai aizvesti jau 57 strāvas ģeneratori, aicinām palīdzēt arī turpmāk.

08.11.2022

Silta maltīte Ukrainas bēgļiem

Katru darba dienas rītu Rīgā tiek izsniegtas 150 siltas maltītes porcijas ukraiņu bēgļiem Latvijā.

04.11.2022

#WhiteFriday - aicinām ziedot līdzcilvēku un NVO atbalstam

Ziedot.lv kopā ar uzņēmumu Mobilly jau ceturto reizi īstenos par tradīciju kļuvušo Vislatvijas ziedošanas akciju #WhiteFriday. Tās mērķis arī šogad ir veicināt sabiedrības iesaisti un vākt ziedojumus vairāk nekā 90 labdarības un nevalstiskajām organizācijām, kam ikdienas darbu veikšanai īpaši nepieciešams finansiāls atbalsts.

02.11.2022

STOPIFY - iespēja abonēt Ukrainas uzvaru!

Latvieši rada ziedojumu platformu, kurā var veikt nelielu ikmēneša ziedojumu Ukrainas bruņotajiem spēkiem.

01.11.2022

Izstādes "Miera seja" apmeklētāji ziedo Ukrainas cilvēku atbalstam

Kristīnes Luīzes Avotiņas un Ilzes Avotiņas izstādē "Miera seja" apmeklētāji aicināti par ziedojumu Ukrainas atbalstam iegādāties Kristīnes Luīzes Avotiņas gleznu atklātnītes.

 

RT @retv_lv: Labdarības akcijā aicina ziedot jaunas vai lietotas siltās drēbes kara bēgļu ģimenēm no Ukrainas. @ziedot_lv https://t.co/Pfm…

pirms 32 minūtēm
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 746 807.20 €