Seko mums Šodien saziedoti jau 3,971.00 €

Jaunumi

23.01.2023

Silts paldies Silto drēbju dienu ekspresim - EUROPCAR LATVIJA

Silts paldies silto drēbju dienu ekspresim - Europcar Latvija par piešķirto busiņu, kurš deva iespēju no tuvākām un tālākām vietām saņemt silto drēbju ziedojumus, lai nogādātu uz labdarības noliktavām.

19.01.2023

10 Lapsas Ukrainai!

Ukrainas prezidents lūdz pasauli palīdzēt ar militāro tehniku, lai uzvarētu karu. Ir jāpalīdz! Nosūtīsim 10 Lapsas Ukrainai! http://ziedot.lv/10lapsas

17.01.2023

Izmaiņas Ziedot.lv sadarbībā ar biedrībām un nodibinājumiem 2023.gadā

Finansējuma trūkuma dēļ 2023.gadā biedrībām un nodibinājumiem nav iespēja ievietot savus projektus labdarības portālā Ziedot.lv;
Nenotiks uz AS “Latvijas valsts meži” sociālās jomas projektu konkursam, jo AS “Latvijas valsts meži” nesaņēma atļauju veikt ziedojumu šim mērķim.
Dzīvnieku aizsardzības organizācijām būs iespēja pieteikties uz dzīvnieku barības grantu DIO taromātu labdarības programmā.
2023.gadā turpināsies sadarbība mantisko ziedojumu saņemšanai no Ziedot.lv labdarības noliktavas.

14.01.2023

Palīdzība plūdos cietušajiem Jēkabpilī!

Palīdzēsim mūsu līdzcilvēkiem - Jēkabpils iedzīvotājiem, kurus skāruši plūdi!

13.01.2023

Ģeneratori Hersonai! Sandra Kalniete un draugi nosūta vērtīgu ziedojumu.

Gada nogalē Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete aicināja ziedot gaismu un siltumu Ukrainai! Pateicoties atbalstītājiem, šodien uz Hersonu uzsākusi ļoti vērtīga krava ar ģeneratoriem.

 

RT @darbadeveji: Paldies visiem Latvijā un @UkrEmployers, ar kuru atbalstu un palīdzību Ukrainā nogādāti @darbadeveji kampaņas @ziedot_lv i…

pirms 1 dienas
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 330 789.78 €