Seko mums Šodien saziedoti jau 16,013.50 €

Jaunumi

21.11.2022

Londonas cilvēki palīdz Ukrainas cilvēkiem!

Ziedot.lv sadarbībā ar latviešu diasporas organizāciju Lielbritānijā "Giving for Latvia" un britu organizāciju "HandsOn London" nosūtīs Ukrainas cilvēkiem siltus ziemas mēteļus

21.11.2022

DOD PIECI dīdžejiem pievienosies ukraiņu mūziķis ar latviešu saknēm Edgars Vilcāns

Pirmo reizi sabiedrisko mediju labdarības maratona “Dod pieci!” vēsturē stikla studijā tiks ieslēgtas ne vien Latvijas Radio 5 – Pieci.lv DJ - ētera personības Marta Grigale un Linda Samsonova, bet arī viesdīdžejs – ukraiņu mūziķis ar latviešu saknēm Edgars Vilcāns.

18.11.2022

Latvijas dzimšanas dienā nosūtam vērtīgu sūtījumu Ukrainai

Savā dzimšanas dienā Latvija sūta dāvanu arī Ukrainai. Ar vietējo uzņēmumu, labdarības organizāciju un atsaucīgu ģimeņu palīdzību nokomplektēta kārtējā Latvijas labdarības krava Ukrainai.

15.11.2022

Latvijas militārās industrijas EXPO

15.novembrī laukumā pie Kongresu nama notika Latvijas militārās industrijas ražojumu izstāde EXPO. Tās mērķis parādīt militārās preces, kas ražotas Latvijā, lai par ziedojumiem iegādātos un nosūtītu atbalstu Ukrainai.

15.11.2022

Lai labas ziņas piepildītos, ir jāziedo!

Lai labas ziņas piepildītos, ir jāziedo. Ziedot.lv uzsāk jaunu labdarības akciju, lai par ziedojumiem iegādātos Latvijā ražotas militārās preces un nosūtītu tās Ukrainai.

 

Lielākais Ziemassvētku labdarības lācis sagaidīs ģimenes, bērnus t/c "Akropole Rīga" un aicinās ziedot rehabilitāci… https://t.co/baaRdEAPLS

pirms 39 minūtēm
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 748 637.20 €