Seko mums Šodien saziedoti jau 2,568.00 €

Jaunumi

18.07.2022

Ziedot.lv paplašina palīdzību Ukrainas bēgļiem Latvijā

Kopš jūlija labdarības organizācija Ziedot.lv Ukrainas kara bēgļiem sniedz tādu pašu atbalstu kā Latvijas iedzīvotājiem. Tas ir iespējams, pateicoties Norvēģijas vēstniecības un LR Finanšu ministrijas iesaistei.

17.07.2022

CilvēkStāsts: zobu labošana invalīdiem

Pilsoniskais pavadonis saņēmis vairākus lūgumus no cilvēkiem ar invaliditāti pēc palīdzības akūtās zobu sāpēs un problēmās. Cilvēkiem ar invaliditāti zobi jālabo narkozē un izmaksas ir tik lielas, ka pacienti to gadiem nevar atļauties.

14.07.2022

CilvēkStāsts: Palīdzība nedziedināmi slimiem cilvēkiem

Pilsoniskā pavadoņa atbalsts nepieciešams nedziedināmi slimiem pacientiem, kurus slimība nomocījusi un pacientiem ir grūtības paēst. Ārsti pacientiem izraksta speciālo medicīnisko uzturu, bet tas nav valsts apmaksāts un visas izmaksas gulstas uz pacientu ģimenes pleciem.

12.07.2022

CilvēkStāsts: Talantīgu bērnu atbalstam

Cilvēks nevis diagnoze! Ir tik svarīgi vispirms ieraudzīt cilvēku, personību, noticēt viņa spējām un tikai tad uzzināt daudzās slimības, kuras, iespējams, varētu liegt ticību un iespējas.

04.07.2022

Sāksies pirmā no sešām ukraiņu bērnu integrācijai Latvijā veltītajām vasaras nometnēm

Atsaucoties AS "Latvenergo" iniciatīvai un izsludinātajam konkursam sadarbībā ar nodibinājumu "Fonds "Ziedot.lv"" ukraiņu bērnu vasaras nometnēm, ir izvēlēti seši nometņu rīkotāji, un šodien sāksies pirmā nometne.

 

pirms 3 mēnešiem
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 524 356.66 €