Seko mums Šodien saziedoti jau 7,853.00 €

Jaunumi

02.10.2014 / Projekts

Palīdzība Aleksam Zemītim

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Aleksam nepieciešamā summa ir saziedota!
Alekss pasaulē ieradās priekšlaicīgi 34/35 grūtniecības nedēļā ar ķeizargrieziena palīdzību. Pirmās trīs dzīves nedēļas puisēns pavadīja slimnīcā. Aleksi no slimnīcas izrakstīja kā veselu bērnu. Laikam ejot, vecāki ievēroja, ...

30.09.2014 / Projekts

Štābiņš (2014)

Ir kur iet, ir ko darīt! Tāda ir pēcskolas brīvā laika programmas „Štābiņš” devīze. Ziedot.lv kopā ar veikalu tīklu RIMI sniedz atbalstu un iespēju Latvijas mazturīgo ģimeņu bērniem pavadīt laiku pēc skolas interesantos pulciņos, sporta nodarbībās vai dienas centros.
Latvijā ir daudz ģimeņu, kurā...

24.09.2014

Bērna ārpusskolas interešu izglītībai vecāki mēnesī atvēl vidēji 35 eiro

Vairāk nekā puse jeb 59% bērnu vecumā no 5 līdz 15  gadiem apmeklē vienu vai divus ārpusskolas interešu pulciņus, noskaidrots uzņēmuma Rimi Latvia un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS veiktajā bērnu vecāku aptaujā. Vecāku izdevumi viena bērna interešu izglītībai mēnesī vidēji ir 35 eiro. Turpretī 13% bērnu neapmeklē nevienu no ārpusskolas pulciņiem. Kā iemeslus tam vecāki min nepietiekamu interešu izglītības piedāvājumu dzīvesvietas tuvumā, augstu maksu par pulciņiem un grūtības izvadāt bērnu uz interešu izglītības pulciņiem.

23.09.2014

Latvijas iedzīvotāji ir gatavi palīdzēt Ukrainas tautai

Latvijas iedzīvotāji ir gatavi palīdzēt Ukrainas tautai! Ziedot.lv kopš piektdienas, 19.septembra, uzsākusi ziedojumu vākšanu programmai „Palīdzi Ukrainai!”. Latvijas iedzīvotāji 5 dienās atbalstam Ukrainai ziedojuši jau vairāk kā 2000 EUR. Šobrīd tiek lemts par efektīvāko palīdzības sniegšanu. Par pašreiz saziedotajiem līdzekļiem, jau tagad Latvijā var uzņemt vienu Ukrainas karā cietušo un uzsākt tā ārstniecību, vai arī nosūtīt Latvijas ārstu uz Ukrainas slimnīcu strādāt 2 nedēļas, kuru laikā veikt vismaz 14 operācijas un glābt karā cietušo dzīvības.

22.09.2014

'Selga' aicina palīdzēt bērniem ar dzirdes traucējumiem izdzīvot īstu bērnību

Selga jau trešo gadu pēc kārtas aicina iesaistīties akcijā "Par īstu bērnību!", kur par katru nopirkto Selga cepumu paciņu 1 cents tiek ziedots digitālo dzirdes aparātu iegādei. Palīdzēsim piepildīt šo bērniņu sapņus un izbaudīt īstu bērnību!

 

RT @depozitapunkts: No šodienas vairāk nekā 1000 taromātos visā Latvijā depozīta maksu iespējams ziedot labdarībai!???? Sadarbībā ar @ziedot_l…

pirms 17 minūtēm
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 854 354.00 €