Seko mums Šodien saziedoti jau 1,315.00 €

Jaunumi

20.11.2014

Ziedot.lv piedāvā labdarības Ziemassvētku kartiņas

Ziedot.lv arī šogad piedāvā uzņēmumiem iegādāties labdarības Ziemassvētku kartiņas.

12.11.2014 / Projekts

Eņģeļi pār Latviju 2014

Gada sirsnīgākā labdarības akcija „Eņģeļi pār Latviju” aicina palīdzēt smagi slimu bērnu ārstniecībai. Ar savu ziedojumu katrs no mums var kļūt līdzīgs sargeņģelim, ienesot daudzās smagi slimu bērnu ģimenēs spēku un cerību kādai mazai sirsniņai veseļoties.
„Eņģeļi pār Latviju” palīdz bērniem, kur...

12.11.2014

Labdarības pasaku albums "Klausāmpasakas"

Sadarbībā ar Jauno Rīgas teātri (JRT) un Swedbank esam sagatavojuši īpašu pārsteigumu lieliem un maziem klausītājiem, izdodot pasaku dubultalbumu „Klausāmpasakas”. Ar Swedbank atbalstu visi diska pārdošanas ieņēmumi tiks ziedoti smagi slimu bērnu ģimenēm – Ziedot.lv palīdzības programmai „Mīļā auklīte”.

12.11.2014

Ziedot.lv kiosks 5 gadu jubilejas sezona ir atklāta!

Jau 5 gadu t/p „Alfa” svētku laikā darbosies Ziedot.lv labdarības kiosks, kura atklāšana un jaunās dāvanu kolekcijas prezentācija notika šodien, 12. novembrī. Pasākumā Ziedot.lv draugus priecēja Jaunā Rīgas teātra (JRT) aktieri Inga Alsiņa-Lasmane un Kaspars Znotiņš, kuri lasīja pasakas no nupat iznākušā labdarības dubultalbuma Klausāmpasakas.

11.11.2014 / Projekts

Palīdzība Jēkabam Bluķim

Sirsnīgs paldies par atbalstu! Jēkabiņam nepieciešamā summa ir saziedota!
Laikā, kad zied peonijas, čivina putniņi un spoži spīd saulīte, pasaulē ieradās Jēkabs. Smago dzemdību dēļ puisītim apstājās sirsniņa. Taču Jēkaba gribasspēks dzīvot izrādījās lielāks. Jēkabs tika pārvests uz reanimācijas n...

 

RT @DAIF_Latvija: Pateicība ziedotājiem un @ziedot_lv par iniciatīvu!

pirms 1 dienas
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

402 903.83 €