Seko mums Šodien saziedoti jau 5,509.00 €

Jaunumi

24.10.2014 / Projekts

Glābsim Ievu!

Rīdziniecei Ievai Bišmeistarei ir 31 gads. Jaunā sieviete kopš bērnības slimo ar retu slimību - cistisko fibrozi. Tā ir iedzimta slimība, kuru nosaka cistiskās fibrozes transmembrānā regulējošā olbaltuma gēna mutācijas. Slimība izpaužas ar visu ārējās sekrēcijas dziedzeru traucējumiem, kas savukā...

23.10.2014

Anna Rozīte: atdot ir vieglāk nekā izmest!

Šogad tradicionālās Mājlietu labdarības dienas pulcējušas prāvu skaitu iedvesmojošu Latvijas personību. Anna Rozīte, Olga Rajecka, Iveta Lāce, Kašers, Liene Blūma, Lelde Lietaviete un citi labdari ziedojuši sev personīgi tuvas mājlietas. Pirms nodošanas grūtībās nonākušām ģimenēm tās var apskatīt interjera izstādē, kas vienlaikus ar Mājlietu labdarības dienām norisināsies no 22. līdz 26.oktobrim. 

21.10.2014

Labdarības teātra izrāde

Ziedot.lv sadarbībā ar Dailes Teātri un AS «Olainfarm» rīko labdarības pasākumu – izrādi “ DIVI KAPTEIŅI”, kas notiek 2014.gada 23.oktobrī plkst.18:00 Dailes teātrī. Teātra izrāde būs simboliska pateicība ziedotājiem par ziedojumu bērnu brīvā laika programmai "Štābiņš".

20.10.2014

Mājlietu labdarības dienas 2014

No 22. līdz 26. oktobrim visi Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti vest mājlietas uz Mājlietu labdarības dienu telti pie t/c Spice Home. Aicinām ziedot: mēbeles, skolas preces, datortehniku, mūzikas instrumentus, sporta inventāru, segas, spilvenus, matračus, virtuves piederumus, ledusskapjus, veļas mašīnas, dažādas mēbeles, sadzīves tehniku u.c.

17.10.2014 / Projekts

Štābiņš (2014)

Ir kur iet, ir ko darīt! Tāda ir pēcskolas brīvā laika programmas „Štābiņš” devīze. Ziedot.lv kopā ar veikalu tīklu RIMI sniedz atbalstu un iespēju Latvijas mazturīgo ģimeņu bērniem pavadīt laiku pēc skolas interesantos pulciņos, sporta nodarbībās vai dienas centros.
Latvijā ir daudz ģimeņu, kurā...

 

No šodienas vairāk nekā 1000 taromātos visā Latvijā depozīta maksu iespējams ziedot labdarībai! Plašāk!… https://t.co/5garuFMq1G

pirms 1 stundas
 

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 852 010.00 €