Seko mums Šodien saziedoti jau 7,190.24 €

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Cilvēki ar psihiskām saslimšanām un garīga rakstura traucējumiem saskarās ar lielām problēmām zobu veselībā. Bieži šiem cilvēkiem ir slikts zobu stāvoklis, jo viņi neapzinās nepieciešamību tos regulāri tīrīt, nespēj to izdarīt kvalitatīvi un neļauj to darīt saviem aprūpētājiem. Līdz ar to zobi biežāk un ātrāk bojājas, un kopumā zobu stāvoklis ir sliktāks. Jāņem vērā, ka viņi nespēj pateikt, ka zobs sāp, līdz ar to zobu un smaganu iekaisumi var palikt nepamanīti un radīt lielākas veselības problēmas. Zobu labošana šādos gadījumos bieži vien ir iespējama tikai vispārējā narkozē, jo cilvēki ar psihiskām saslimšanām vai garīga rakstura traucējumiem nesadarbojas ar ārstu, nesaprot ārsta komandas, un nav gatavi pat atvērt muti, nemaz nerunājot par zobu labošanu vai raušanu. Izmaksas tikai par narkozi vien ir sākot no 200 eiro stundā, un nereti vajadzīgas vismaz 2 stundas, kad var tikt salaboti vai izrauti vairāki zobi. Rēķins par vienu šādu vizīti var sastādīt līdz pat 1000 eiro. Šiem cilvēkiem atlaižu zobārsta pakalpojumiem nav, tie pat ir dārgāki nekā citiem. Daudzas ģimenes nespēj apmaksāt šādus rēķinus, tādēļ viņiem nepieciešama palīdzība.

Projekts ievietots portālā 01.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Aktuālie apakšprojekti:

Palīdzība Marinai Smožaņikai

No 1 000.00 € saziedoti 437.00 €

Zobārstniecība vispārējā narkozē

Palīdzība Mikum Kupšānam

No 2 000.00 € saziedoti 1 472.00 €

Zobārstniecība vispārējā narkozē

Kopā: 0.00

Vārds, Uzvārds
E-pasts


Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Daria Vaseho

Palīdzība Annai Mutorei

Esi piemērs!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 430 808.71 €