Seko mums Šodien saziedoti jau 450.00 €

Palīdzība Sandrai Krevītei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! Atskaite tiks publicēta pēc zobārsta vizītes un rēķina saņemšanas. 

Sandrai no Rūjienas ir 46 gadi, viņai ir 2.grupas invaliditāte saistībā ar garīga rakstura traucējumiem. Sandras liktenis ir bijis skaudrs, viņa augusi bērnu namā, vēlāk nonākusi pansionātā, taču pēdējos gados viņa uzsākusi patstāvīgu dzīvi. Neskatoties uz dzīves grūtībām un piedzīvoto vardarbību, viņa ir ļoti sirsnīga un smaidīga. Taču šobrīd Sandras smaidu aizēno stipras zobu sāpes. Sandrai nepieciešams salabot vairākus zobus, kā arī izraut zobus, kas ieauguši kaulā. Sandras diagnozes dēļ, zobu labošana un raušana rekomendēta sedācijā, kas nodoršina, ka tiek bloķētas noteiktas smadzeņu daļas, kas ir atbildīgas par paaugstinātu trauksmi un bailēm, tās laikā pacients neko nejūt, bet ir pie apziņas. Viena sedācijas seansa izmaksas ir 120 eiro, taču tādi ir nepieciešami vairāki, tādējādi zobu labošana un raušana kopumā var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Sandrai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Sandrai! 

 

 

Projekts ievietots portālā 19.12.2023

Projekts noslēgts 21.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Lienei Zībergai

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 328.54 €