Seko mums Šodien saziedoti jau 1,010.00 €

Palīdzība Romānam Zaharovam

Paldies, nepieciešamā summa ir saziedota! 

Romānam no Balviem ir 19 gadi. Viņam ir Dauna sindroms smagā formā un astma. Viņš regulāri apmeklē ārstniecisko vingrošanu, vasarā - reitterapiju. Romāns mācās Rēzeknes novada specialajā skolā. Mamma Romānu audzinājusi viena un arī šobrīd viņa ir dēla aprūpētāja un assitente, jo Romāna diagnozes dēļ viņu nevar atstāt vienu. Ģimene dzīvo pieticīgi. Šobrīd ir pienācis laiks doties pie zobārsta. Zobu labošana un raušāna Romānam ir iespējama tikai pilnā narkozē. 2 stundas narkozes vien izmaksā 350 eiro, kopā ar zobu labošanu un raušanu šāda ārsta vizīte var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 04.01.2024

Projekts noslēgts 29.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Palīdzība sirmgalvjiem

Bērniem ar autismu

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 888.54 €