Seko mums Šodien saziedoti jau 435.00 €

Palīdzība Laurim Feldmanim

Paldies! Ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Laurim ir pienākusi vizīte pie zobārsta.

Lauris ir 29 gadus vecs vīrietis no Jelgavas novada, Glūdas pagasta. No dzimšanas viņam ir konstatētas garīgas saslimšanas, no 18 gadu vecuma piešķirta 1.invaliditātes grupa. Lauris ir pabeidzis Lielplatones internātpamatskolu bērniem ar īpašām vajadzībām. Lauris dzīvo kopā ar vecākiem, kuri ikdienā abi strādā un cenšās nodrošināt visu ģimeni. Ikdienā Lauri pieskata viņa omīte.

Laura iemīļotās nodarbes ir sporta žurnālu un karšu atlantu lasīšana, pa retam apmeklē arī grupu nodarbības cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, taču vīrieti ļoti uztrauc lieli cilvēku pūļi. Ik pa laikam ģimene izbrauc jaukos braucienos pa Latviju.

Šobrīd liela vajadzība ir zobu labošana, kuru ir iespējams veikt tikai pilnajā narkozē, kas izmaksā 1000 eiro. Šādu medicīnas pakalpojumu valsts pēc 18 gadu vecuma vairs nekompensē, ir nepieciešams sabiedrības atbalsts. Lai arī vecāki vienmēr cenšās iekrāt dēla vajadzībām, tomēr nekad nav zināms, kad būs nepieciešama dārga ārstēšana. Katra saslimšana - zobu sāpes, vēderssāpes vai saaukstēšanās, Laurim ir daudz sarežģītāka kā veseliem cilvēkiem un grūtāk padodas ārstēšanai. 

Palīdzēsim Laurim!

Projekts ievietots portālā 07.12.2023

Projekts noslēgts 20.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Ernestam Žegodam

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Evitai Kalniņai

Kara bēgļu atbalstam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 313.54 €