Seko mums Šodien saziedoti jau 930.00 €

Palīdzība Dārtai Danijai Kalniņai

Paldies! Nepieciešamā summa ir saziedota!

Dārtai Danijai no Rīgas ir 20 gadi. Meitenei kopš dzimšanas ir smagi funkcionāli un psihiski traucējumi, noteikta 1.grupas invaliditāte. Pirms gada Dārta pabeidza mācības. Šobrīd viņa vairāk laika pavada mājās, jo gaida rindā uz dienas aprūpes centru. Ikdienā viņa liek puzles un dodas garās pastaigās ar mammu un 13 gadus veco māsu.

Dārtai ir nepieciešama zobu labošana. Smagās diagnozes dēļ, Dārtai pat nav iespējams uztaisīt rentgenu, tāpēc nav zināms, cik lielas ir zobu problēmas. Ārsti ir nozīmējuši, ka rentgens, kā arī zobu labošana un raušana iespējama tikai vispārējā narkozē. 2 stundas narkozes vien izmaksā 350 eiro, tādējādi kopā šāda ārsta vizīte var izmaksāt līdz pat 1000 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēl viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Dārtai! 

Projekts ievietots portālā 20.12.2023

Projekts noslēgts 22.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība ārkārtas situācijās

Palīdzība sirmgalvjiem

Palīdzība Viesturam Veisam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 808.54 €