Seko mums Šodien saziedoti jau 838.00 €

Ulubelē dzīvība ir vērtība!

Viņi ir sisti, spārdīti, dedzināti vai vienkārši kādam apnikuši, jo “nepiestāv” pie dīvāna. Viņi ir nomaldījušies un nemeklēti vai tīšuprāt pamesti, tomēr joprojām izmisīgi tiecas pēc cilvēka mīlestības un klātbūtnes.

Šobrīd likums pasargā patversmju dzīvnieku dzīvību tikai 14 dienas. Ulubeles svarīgākais princips jau 15 gadus ir NOKILL = dzīvnieku nenogalināšana cilvēku bezatbildības dēļ.

Ulubeles patvērumā katru dienu mīt 500 dzīvnieku, no kuriem 150 ir seniori:  8+ gadus veci un dzīvnieki ar īpašām vajadzībām. Viņus adopcijai izvēlas salīdzinoši reti, taču viņiem nepieciešama speciāla aprūpe un ārstēšana. Daudzi nesaprot, kāpēc jātērē nauda slimiem, veciem un nelaimīgiem dzīvniekiem, kuri nevienam vairs neesot vajadzīgi. Tāpēc mēs lūdzam atbalstu no tiem, kuri domā un jūt līdzīgi mums.

Ulubeles senioriem un īpaši aprūpējamajiem ik dienu vajadzīga ne tikai mīlestība un uzmanība, bet arī:

  • izmeklējumi
  • analīzes
  • diagnostika
  • medikamenti
  • pārtikas piedevas
  • atbilstoša barība

Lūdzu palīdzi glābt, ārstēt un pierādīt – katra dzīvība ir vērtība! Visas sirsniņas ir jūtīgas un sāpes tām nav vienaldzīgas. Mēs apzināmies, ka esam atbildīgi par viņiem, bez mums viņiem neviena cita nav.

Ja ir iespēja, lūdzu adoptē vai dod cerību sagaidīt savu Cilvēku! Katram no 150 īpašajiem iemītniekiem mēnesī nepieciešami vidēji 30 eur.

Biedrībai “Dzīvnieku pansija Ulubele” ir sabiedriskā labuma statuss. Atrodamies Līčos, Stopiņu novadā. Gaidām ciemos ik dienu bez brīvdienām 10-15. Tālrunis saziņai - 20203333.

Paldies, Jūsu Ulubele

Projekts ievietots portālā 03.03.2021

Projekts noslēgts 31.12.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība Inetai Arnoldei

Latvijas - Ukrainas mikroķirurģijas attīstība

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 757 039.68 €