Follow us Today has already donated 160.00 €

Ulubelē dzīvība ir vērtība!

Viņi ir sisti, spārdīti, dedzināti vai vienkārši kādam apnikuši, jo “nepiestāv” pie dīvāna. Viņi ir nomaldījušies un nemeklēti vai tīšuprāt pamesti, tomēr joprojām izmisīgi tiecas pēc cilvēka mīlestības un klātbūtnes.

Šobrīd likums pasargā patversmju dzīvnieku dzīvību tikai 14 dienas. Ulubeles svarīgākais princips jau 15 gadus ir NOKILL = dzīvnieku nenogalināšana cilvēku bezatbildības dēļ.

Ulubeles patvērumā katru dienu mīt 500 dzīvnieku, no kuriem 150 ir seniori:  8+ gadus veci un dzīvnieki ar īpašām vajadzībām. Viņus adopcijai izvēlas salīdzinoši reti, taču viņiem nepieciešama speciāla aprūpe un ārstēšana. Daudzi nesaprot, kāpēc jātērē nauda slimiem, veciem un nelaimīgiem dzīvniekiem, kuri nevienam vairs neesot vajadzīgi. Tāpēc mēs lūdzam atbalstu no tiem, kuri domā un jūt līdzīgi mums.

Ulubeles senioriem un īpaši aprūpējamajiem ik dienu vajadzīga ne tikai mīlestība un uzmanība, bet arī:

  • izmeklējumi
  • analīzes
  • diagnostika
  • medikamenti
  • pārtikas piedevas
  • atbilstoša barība

Lūdzu palīdzi glābt, ārstēt un pierādīt – katra dzīvība ir vērtība! Visas sirsniņas ir jūtīgas un sāpes tām nav vienaldzīgas. Mēs apzināmies, ka esam atbildīgi par viņiem, bez mums viņiem neviena cita nav.

Ja ir iespēja, lūdzu adoptē vai dod cerību sagaidīt savu Cilvēku! Katram no 150 īpašajiem iemītniekiem mēnesī nepieciešami vidēji 30 eur.

Biedrībai “Dzīvnieku pansija Ulubele” ir sabiedriskā labuma statuss. Atrodamies Līčos, Stopiņu novadā. Gaidām ciemos ik dienu bez brīvdienām 10-15. Tālrunis saziņai - 20203333.

Paldies, Jūsu Ulubele

The Project is placed online on: 03.03.2021

Project completed 31.12.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

10 FOX for Ukraine

For Chronically and Terminally Ill People

Help in Emergency Situations

STOPIFY

More

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 998.35 €