Seko mums Šodien saziedoti jau 6,794.70 €

Reiz cilvēkam bija draugs 2022

“Dzīvniekiem ir ko teikt. Tiem nav balss, valodas, kuru mēs, cilvēki, spētu vai gribētu iemācīties. Tomēr tiem ir bezgala daudz sakāmā – ne tikai par sevi, bet arī par visu pasauli, par dzīvo būtņu savstarpējām attiecībām un galu galā – par mums pašiem.”
"Dzīvnieku drauga" dibinātāja Kristīne Čilvere.

Īstenojot projektu „Reiz cilvēkam bija draugs” kopš 2004.gada, tiek nodrošināta pārtika, medikamenti, aprūpe un veterinārā palīdzība nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem, kuri ir palikuši bez saimnieka un nonākuši patversmē. Projektu īsteno biedrība “Kristīnes Čilveres dzīvnieku draugu biedrība”, kas pastāv, tikai pateicoties ziedojumiem. Biedrībai ir reģistrēta veterinārā prakse "Dzīvnieku draugs" un tās galvenie darbības virzieni ir:
                  - veterinārās palīdzības sniegšana bezsaimnieku dzīvniekiem un sociāli mazaizsargāto grupu īpašumā esošajiem dzīvniekiem,
                  - bezsaimnieku kaķu sterilizēšanas programmas "Noķer, sterilizē, atlaid" īstenošana.
Katru gadu patversmē vidēji tiek uzņemti ap 300 kaķu, 1000 dzīvniekiem tiek nodrošināta veterinārā palīdzība, veiktas 800-1000 ielas kaķu sterilizēšanas operācijas. 2021.gadā patversmē tika uzņemti 290 kaķi un 1 suns un 2 žurciņas, adoptēti - 251 kaķis, 1 suns un 2 žurciņas. Būtiskākais patversmes darba kvalitātes rādītājs ir adoptēto dzīvnieku skaita proporcija pret uzņemto dzīvnieku skaitu, kā arī dzīvnieka uzturēšanās ilgums patversmē. Biedrība organizē brīvprātīgo darbu, veicot apmācības dzīvnieku labturībā un aizsardzībā. Biedrība ir starptautisko dzīvnieku aizsardzības organizāciju dalībnieks.

Atbalstot projektu Jūs atbalstīsiet organizāciju palīdzot tai segt dzīvnieku barības izmaksas, saimniecības preču izmaksas un veterinārmedicīnas izmaksas patversmes iemītniekiem.

Vairāk uzzināt par biedrību, kā arī redzēt visus patversmē esošos un no patversmes adoptētos dzīvniekus: www.dzd.lv

 

Projekts ievietots portālā 24.02.2022

Projekts noslēgts 31.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dināram Kalniņam

Valkas novads Ukrainas bērniem

Palīdzība Jekaterinai Priedienai

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 951 729.30 €