Follow us Today has already donated 230.00 €

Reiz cilvēkam bija draugs 2022

“Dzīvniekiem ir ko teikt. Tiem nav balss, valodas, kuru mēs, cilvēki, spētu vai gribētu iemācīties. Tomēr tiem ir bezgala daudz sakāmā – ne tikai par sevi, bet arī par visu pasauli, par dzīvo būtņu savstarpējām attiecībām un galu galā – par mums pašiem.”
"Dzīvnieku drauga" dibinātāja Kristīne Čilvere.

Īstenojot projektu „Reiz cilvēkam bija draugs” kopš 2004.gada, tiek nodrošināta pārtika, medikamenti, aprūpe un veterinārā palīdzība nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem, kuri ir palikuši bez saimnieka un nonākuši patversmē. Projektu īsteno biedrība “Kristīnes Čilveres dzīvnieku draugu biedrība”, kas pastāv, tikai pateicoties ziedojumiem. Biedrībai ir reģistrēta veterinārā prakse "Dzīvnieku draugs" un tās galvenie darbības virzieni ir:
                  - veterinārās palīdzības sniegšana bezsaimnieku dzīvniekiem un sociāli mazaizsargāto grupu īpašumā esošajiem dzīvniekiem,
                  - bezsaimnieku kaķu sterilizēšanas programmas "Noķer, sterilizē, atlaid" īstenošana.
Katru gadu patversmē vidēji tiek uzņemti ap 300 kaķu, 1000 dzīvniekiem tiek nodrošināta veterinārā palīdzība, veiktas 800-1000 ielas kaķu sterilizēšanas operācijas. 2021.gadā patversmē tika uzņemti 290 kaķi un 1 suns un 2 žurciņas, adoptēti - 251 kaķis, 1 suns un 2 žurciņas. Būtiskākais patversmes darba kvalitātes rādītājs ir adoptēto dzīvnieku skaita proporcija pret uzņemto dzīvnieku skaitu, kā arī dzīvnieka uzturēšanās ilgums patversmē. Biedrība organizē brīvprātīgo darbu, veicot apmācības dzīvnieku labturībā un aizsardzībā. Biedrība ir starptautisko dzīvnieku aizsardzības organizāciju dalībnieks.

Atbalstot projektu Jūs atbalstīsiet organizāciju palīdzot tai segt dzīvnieku barības izmaksas, saimniecības preču izmaksas un veterinārmedicīnas izmaksas patversmes iemītniekiem.

Vairāk uzzināt par biedrību, kā arī redzēt visus patversmē esošos un no patversmes adoptētos dzīvniekus: www.dzd.lv

 

The Project is placed online on: 24.02.2022

Project completed 31.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Palīdzība Sanitai Kumpiņai

Palīdzība Marijai Ogorodņikovai

Palīdzība Dināram Kalniņam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 571 438.98 €