Seko mums Šodien saziedoti jau 73.93 €

Palīdzība Viktorijai Kļevcovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Viktorijai nepieciešamā summa ir saziedota!

Sešpadsmit gadus vecajai Viktorijai vislielāko prieku un pozitīvas emocijas sniedz kontakts dzīvniekiem un viņa vienmēr gaida Zoodārza apmeklējumu. Meitenes garīgā attīstība nesasniedz pat divus gadus veca bērna līmeni. Viktorija piedzima ar Dauna sindromu, meitenei ir vidēji smaga garīga atpalicība, uzvedības traucējumi un ekspresīvās valodas traucējumi. Meitenei nepieciešama regulāra aprūpe un uzmanīšana. Viktorija dzer lietojot speciālo krūzi ar snīpīti, nespēj pati saģērbties, neapzinās vajadzību apmeklēt tualeti, tādēļ joprojām tiek lietoti pamperi.

Viktorija apmeklē speciālo internātpamatskolu, mācās 3. klasē. Meitene runā savā valodā, nespēj pateikt vai norādīt, kas sāp. Viktorijai patīk zīmēt, likt mozaīkas, patīk klausīties mūziku un dejot, peldēt baseinā.

Lai uzlabotu meitenes vispārējo veselības stāvokli, ārsts rekomendē rehabilitācijas pasākumus. Viktorijas ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai meitene varētu saņemt:

  • Logopēda nodarbības – 960 eiro;
  • Zirgu terapija – 240 eiro;
  • Kanisterapija (suņu terapija) – 600 eiro;
  • Peldēšanas nodarbības – 1080 eiro;
  • Speciālista konsultācija un ortopēdiskās zolītes – 175 eiro.

Lai veicinātu Viktorijas attīstību gadā kopā nepieciešami 3055 eiro.

Palīdzēsim Viktorijai!

Projekts ievietots portālā 30.03.2017

Projekts noslēgts 25.05.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Grāmatu starts

Mazajām sirsniņām Kurzemē

Simtgades bērniņš

Palīdzība Ruslanam Baikovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

812 360.53 €