Seko mums Šodien saziedoti jau 6,869.65 €

Palīdzība Marekam Stienim

Marekam no Cēsīm ir 18 gadi. Jaunietis ir ļoti smaidīgs un atvērts, lai arī ikdienā sadzīvo ar smagām veselības problēmām. Marekam ir nopietni kustību traucējumi un viņš dienas lielāko daļu pavada ratiņkrēslā, speciālajā sēdēšanas sistēmā. Puisim ir arī 5. pakāpes vājdzirdība, tādēļ viņš sazinās zīmju valodā. 

Jaunieša ikdiena ir ļoti piepildīta un saspringta, jo apmeklē skolu, bet vakarā dodas uz attīstošajām nodarbībām. Brīvajā laikā viņš aizraujas ar datorspēlēm un ralliju, puiša sapnis ir iesēsties un izbraukt ar īstu rallija mašīnu. Vasarās Mareks labprāt spēlē tenisu ar mammu, kā arī ar ģimeni apmeklē kultūras pasākumus. 

2021.gadā Marekam tika veikta muskuļu pagarināšanas operācija pēc Ulzibat metodes, kas ļoti uzlaboja jaunieša fizisko attīstību, taču ir ļoti svarīgi nostiprināt uzlabojumos ar intensīvās rehabilitācijas kursiem. Fiziskās nodarbības palīdz strādāt arī jaunieša smadzenēm un vieglāk uztvert jaunu informāciju. Šogad puisim nepieciešami divi intensīvās rehabilitācijas kursi renabilitācijas centrā POGA, kuri kopā izmaksā 3 600 eiro. Tētis ir vienīgais ģimenes apgādnieks, jo mammai nav iespējams strādāt, tāpēc vecākiem nav iespējams apmaksāt visas nepieciešamās attīstošās nodarbības.

Palīdzēsim Marekam kopā!

Projekts ievietots portālā 04.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Melānijai Mia Samuilovai

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Markusam Bluķim

Palīdzība ukraiņiem ar kāju amputācijām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 788.49 €