Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Karo droši!

Kopš krievijas visaptveroša iebrukuma Ukrainā, agresorvalsts Krievijas spēki arvien biežāk izmanto ķīmiskos ieročus, klaji pārkāpjot Ķīmisko ieroču konvenciju, pati esot šīs Konvencijas dalībvalsts.
Kopš kara sākuma Ukrainā ir apstiprināti vairāk kā 700 gadījumi, kad Krievija pielietojusi aizliegtās vielas – pārsvarā tās ir asarugāzes un hloracetofenons.
Noteikta koncentrācija šo vielu izraisa cilvēku (Ukrainas karavīru un mediķu), kā arī dzīvās radības neglābjamu bojā eju.
Lai pasargātu Ukrainas triecienvienību karavīru un kaujas mediķu dzīvības - ļoti ir nepieciešamas jaunākās paaudzes gāzmaskas ar iespēju mainīt filtru sistēmas.
Šādas gāzmaskas ir iespējams iegādāties Latvijā. Vienas gāzmaskas cena ir 116 eiro. Ukraiņu karavīri lūguši vismaz 200 gāzmaskas ar filtriem.

Savukārt, ukraiņu specvienībai "Shadow" nepieciešams atbalsts, lai atvairītu okupantu uzbrukumus un atkarotu savu zemi. Karavīriem nepieciešama automašīna, termālie droni, dronu ķērāji, neredzamie plašķi u.c.

Ukrainas triecienvienību karavīriem un kaujas mediķiem nepieciešamās lietas iegādāsies un nogādās biedrība "Mūsu ligzda".
Briedrības valdes priekšsēdētāja Raina Boguža apbalvota ar Latvijas valsts augstāko apbalvojumu - Triju Zvaigžņu ordeni par īpaši lielu un visaptverošu palīdzību Ukrainas armijas karavīriem.

Projekts ievietots portālā 26.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Pirms lido, iestādi koku!

Palīdzība Diānai Boļšakovai

Palīdzība Evelīnai Stepanovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €