Seko mums Šodien saziedoti jau 200.00 €

Palīdzība Slokas dzīvnieku patversmei

Atskaite 31.12.2019

ATSKAITE PAR 2019.GADA 1.NOVEMBRI- 31.DECEMBRI:

Šajā periodā par saziedotajiem līdzekļiem iegādāta dzīvnieku barība Slokas dzīvnieku patversmē mītošajiem kaķiem un suņiem. Biedrības brīvprātīgie rūpējušies arī par noķertajiem ielas kaķiem. 3 kaķēni tika noķerti Mellužos. Viņiem nodrošināta sausā barība un pamata medicīniskā aprūpe. Diviem no kaķēniem jau ir atrastas jaunas mājas, savukārt viens kaķis vēl atrodas pagaidu mājās. 

Četri kaķēni kopā ar kaķeni tika atrasti pamestajos mazdārziņos. Visiem kaķiem tika nodrošināta pirmreizējā medicīniskā aprūpe.

Decembrī Slokas ielā tika noķerts kaķēns, kuram tika dots vārds Čaplins. Kaķēnu bija notriekusi mašīna. Viņam bija traumēts zods labā ķepiņa, turklāt kaķēns bija saslimis ar vīrusu. Kad likās, ka kaķim viss ir kārtībā, Čaplinam caur sociālajiem portāliem bija atrastas jaunas mājas. Taču neilgi pēc tam kaķim atkal kļuva slikti. Klīnikā tika veiktas nepieciešamās analīzes, uztaisīts rentgens, veikta asins pārliešana un pat divas reizes tika mainīts antibiotiku kurss, taču diemžēl šajā gadījumā kaķēns neizveseļojās nomira. Kaķim tika konstatēts Kaķu infekciozais peritonīts

Finanšu atskaite:
Dzīvnieku barības iegāde: 308.40 EUR
Veterinārmedicīnas pakalpojumu izmaksu segšana: 1474.85 EUR
Kopā: 1783.25 EUR

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dmitrijam Orlovam

Palīdzība Tomasam Dobindam

Palīdzība Iļjam Kaļvanam

Palīdzība Paulam Padžus Tīsam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 145 189.27 €