Seko mums Šodien saziedoti jau 769.00 €

Palīdzība Slokas dzīvnieku patversmei

Slokas dzīvnieku patversme jau trīspadsmito gadu Jūrmalā rūpējas par nelaimē nonākušiem, pazaudētiem, bezsaimnieka un atsavinātiem dzīvniekiem. Patversmē netiek iemidzināts neviens dzīvnieks, ja vien tas nav bezcerīgi slims vai agresīvs. Pašvaldība piešķir līdzekļus dzīvnieku uzturam vien pirmās 14 dienas kopš nonākšanas patversmē. Savukārt pēc tam dzīvnieku uzturēšana iespējama tikai par ziedojumiem. Tāpēc Jūsu palīdzība ir tik svarīga un nepieciešama. Barības iegāde un ārstēšana iespējama tikai pateicoties labsirdīgu cilvēku atbalstam!

Patversmē tiek darits viss, lai dzīvnieki atrastu jaunas mājas. Tomēr ne visiem veicas un ir dzīvnieki, kam patversme ir kļuvusi par mājām. Dzīvnieku uzturēšanai (barībai un medicīnas aprūpei) mēnesī nepieciešami 1500- 2200 EUR. Īpaši grūti ir ziemas mēneši, kad patversmē nonāk nosaluši un smagi saslimuši dzīvnieku, kā arī pavasara mēneši, kas ir jaundzimušo kaķēnu laiks. Kaķēni patversmē bieži vien nonāk novājinātā stāvoklī ar acu un cita veida vīrusiem. Intensīvā terapija vienam dzīvniekam izmaksā ap 150- 170.00 EUR, smagos gadījumos- ap 300.00 EUR.

Iespēju robežād tiek nodrošināta bezdaimnieku kaķu sterilizācija, kā arī tiek sniegts atbalsts Jūrmalas bezsaimnieku kaķu kolonijām.

Lai spētu palīdzēt nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem, tiek lūgts sabiedrības atbalsts 12 000.00 EUR apmērā. Par šo summu tiks nodrošināta dzīvnieku veterinārā aprūpe un barošana. 

Patversmes iemītniekiem vienmēr noder barība, segas, dvieļi, palagi, gultiņas, siksniņas un pavadas, zāles, dezinfekcijas un tīrīšanas līdzekli, malka.Tāpat iespējams patversmē pieteikties kā brīvprātīgajam un izvest pastaigās suņus vai palīdzēt uzkopšanas darbos. 

Ja vēlaties doties ciemos, pirms tam sazinieties ar patversmi, lai vienotos par ērtāko apmeklējuma laiku. 

Mājas lapa: www.slokaspatversme.lv

Projekts ievietots portālā 23.04.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Tatjanai Gabrusenokai

Palīdzība Oļegam Gavrilovam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Rūtai Rudzei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

84 537.23 €