Follow us Today has already donated 2,614.08 €

Palīdzība Slokas dzīvnieku patversmei

Report 31.12.2019

ATSKAITE PAR 2019.GADA 1.NOVEMBRI- 31.DECEMBRI:

Šajā periodā par saziedotajiem līdzekļiem iegādāta dzīvnieku barība Slokas dzīvnieku patversmē mītošajiem kaķiem un suņiem. Biedrības brīvprātīgie rūpējušies arī par noķertajiem ielas kaķiem. 3 kaķēni tika noķerti Mellužos. Viņiem nodrošināta sausā barība un pamata medicīniskā aprūpe. Diviem no kaķēniem jau ir atrastas jaunas mājas, savukārt viens kaķis vēl atrodas pagaidu mājās. 

Četri kaķēni kopā ar kaķeni tika atrasti pamestajos mazdārziņos. Visiem kaķiem tika nodrošināta pirmreizējā medicīniskā aprūpe.

Decembrī Slokas ielā tika noķerts kaķēns, kuram tika dots vārds Čaplins. Kaķēnu bija notriekusi mašīna. Viņam bija traumēts zods labā ķepiņa, turklāt kaķēns bija saslimis ar vīrusu. Kad likās, ka kaķim viss ir kārtībā, Čaplinam caur sociālajiem portāliem bija atrastas jaunas mājas. Taču neilgi pēc tam kaķim atkal kļuva slikti. Klīnikā tika veiktas nepieciešamās analīzes, uztaisīts rentgens, veikta asins pārliešana un pat divas reizes tika mainīts antibiotiku kurss, taču diemžēl šajā gadījumā kaķēns neizveseļojās nomira. Kaķim tika konstatēts Kaķu infekciozais peritonīts

Finanšu atskaite:
Dzīvnieku barības iegāde: 308.40 EUR
Veterinārmedicīnas pakalpojumu izmaksu segšana: 1474.85 EUR
Kopā: 1783.25 EUR

Citas atskaites:

Other topical projects

Palīdzība Deividam Grisenko

Fulfil a child's dream!

Gaisma mūsu brīvībai!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

730 675.70 €