Seko mums Šodien saziedoti jau 575.00 €

Palīdzība Sandrai Reisonei

Sandrai ir 52 gadi, viņa ir izaudzinājusi brīnišķīgu meitu un sagaidījusi mazdēliņu. Sandra ir komunikabla, patīk darbs ar cilvēkiem un interesē mode, tādēļ viņas darbs ir bijis viņas aicinājums – viņa visu mūžu strādājusi tirdzniecībā par veikala vadītāju.

Pirms gada viņa Sandras dzīvē bija sācies jauns posms – viņa apprecējās. Taču jau pēc dažiem mēnešiem 27. jūlija vakarā pēc garas un saspringtas darba dienas atgriežoties mājās, viņa uz ielas saļima. Atsaucīgi garāmgājēji izsauca ātro palīdzību un viņa tika nogādāta slimnīcā. Slimnīcā tika uzskatīts, ka viņa ir apreibinošu vielu ietekmē, tādēļ viņa uzņemšanas nodaļā bezpalīdzīgi nogulēja 18 stundas. Kad beidzot pie viņas tika pielaista viņas meita, viņai izdevās pievērst mediķu uzmanību mammas bezpalīdzīgajam stāvoklim un tika konstatēts, ka Sandru ir skāris insults.

Diemžēl novēlotā palīdzības sniegšana bija radījusi smagas sekas – Sandrai bija zudis rīšanas reflekss, kreisā ķermeņa puse bija paralizēta. Nekavējoties tika uzsākta ārstniecība.  Neskatoties uz bēdīgajām prognozēm, ka Sandra vairs nestaigās un pateicoties veiksmīgai rehabilitācijai, Sandrai ir izdevies atsākt staigāt un kļūt arvien patstāvīgākai.  Sandra staigā ar kvadripoda palīdzību, spēj pati apģērbties un paēst. Tas ir milzu sasniegums, tomēr kustības ir ierobežotas, praktiski nedarbojas kreisā roka. Tādēļ Sandrai nepieciešams turpināt rehabilitāciju, lai uzlabotu kustības un būtu pēc iespējas mazāk atkarīga no palīdzības ikdienas gaitās.

Sandrai rekomendēti 2 kursi Rehabilitācijas centrā Poga, kur pieejama GEO gaitas robota nodarbības. Šīs unikālās terapijas laikā smadzenēs veidojas jauni impulsu pārvades ceļi, kā rezultātā var iemācīties jaunas vai atjaunot zaudētās kustības. Kustību uzlabojumi tiek panākti ar fizioloģiskās gaitas stereotipa simulāciju un noteiktu kustību biežu atkārtojumu skaitu. Vidēji nodarbības laikā pacients veic 800 - 1000 soļus. Tas ir nopietns treniņš un var dot Sandrai ievērojumus gaitas uzlabojumus. Viena kursa ietvaros paredzētas 19 fizioterapijas nodarbības un 19 GEO gaitas robota nodarbības, kā arī 8 ergoterapijas nodarbības. Viena kursa izmaksas ir 1300 eiro. Savukārt, rokas kustību uzlabošanai papildus rekomendēts kurss rehabilitācijas centrā Hāpsalu, Igaunijā. 18 dienu kursa izmaksas ir 2480 eiro. Sandrai šādu līdzekļu nav, tādēl viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Sandrai!

Projekts ievietots portālā 05.04.2018

Projekts noslēgts 09.05.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Mīlestības pedagoģija

Atbalsti rūpju bērniņus

Bērnu rehabilitācija Latvijā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

715 326.64 €