Seko mums Šodien saziedoti jau 7,029.65 €

Par Ukrainas uzvaru!

Palīdzība Ukrainas karavīriem tieši līdz frontes līnijai!

Ukrainas aizstāvjiem nepieciešamas automašīnas, droni, nakts redzamības kameras, aptieciņas, akumulatori, ģeneratori un citas lietas, kas palīdz kaujas laukā. Par saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādātas nepieciešamās lietas un nogādātas tieši līdz pat kara darbības zonai. 

Latvijas zvērinātu advokātu saime aicina savus biedrus, advokātu biroja darbiniekus un klientus, kā arī visus tiesu varai piederīgo profesiju kolēģus - tiesnešus, prokurorus, tiesu izpildītājus, notārus turpināt ar saviem ziedojumiem un darbiem palīdzēt Ukrainai uzvarēt! Karš Ukrainā turpinās jau trešo gadu, tādēļ Latvijas advokātu kolēģija aicina vēl vairāk aktivizēt praktiskas palīdzības sniegšanu.  

Kopā līdz uzvarai!

Projekts ievietots portālā 21.03.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Markusam Bluķim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 445 948.49 €