Seko mums Šodien saziedoti jau 8,764.50 €

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, turpmāk nozīmēta ārstniecība ar citiem medikamentiem, kas ir valsts apmaksāti. 

Lidijai ir 68 gadi, viņa nāk no Ogres puses, šobrīd dzīvo Rīgā. Viņa izaudzinājusi divas meitas un sagaidījusi trīs mazbērnus. Lidija ir profesionāla adītāja, jaunībā strādājusi ateljē "Maiga'' un Ogres trikotāžā, rūpnīcā VEF, Rīgas Motormuzejā un Sporta Akadēmijā. Arī šobrīd viņa strādā divos darbos. Lidijai vasarā patīk rušināties dārzā. Viņa ir izveidojusi nelielu dārziņu pie daudzdzīvokļu mājas, lai skatoties pa logu, acīm būtu prieks gan viņai, gan citiem mājas iedzīvotājiem. Lidija var lepoties ar iespaidīgu orhideju kolekciju, kuru jau ir vairāk par četrdesmit.

Jau vairāk kā 15 gadus Lidija sadzīvo ar krūts vēzi. Viņa ir izturējusi vairākas ķīmijterapijas, gan operāciju, tomēr slimība neliek mieru. Pagājušajā gada vasarā slimība atkal atgriezās. Kīmijterpija, ko viņai pielietoja, diemžēl nepalīdzēja. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Kadcyla, ko valsts viņas gadījumā nekompensē. Pirmā deva maksā 5238,54 eiro*, bet turpmākajām 2 devām nepieciešami 4540,15 eiro, kopā 3 devām 14 318,84 eiro. Pēc tam ārsti vērtēs cik labi šīs zāles strādā un vai tās vēl jāturpina. Šādu līdzekļu Lidijai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Neskatoties uz dzīves pārbaudījumiem, viņa turpina strādāt un saglabā cīņas sparu. Lidija vēlas dzīvot, redzēt  mazbērnus augam un pavadīt lieliskas vecumdienas. Palīdzēsim Lidijai!

* Summa precizēta 06.06.2023. 

Projekts ievietots portālā 09.05.2023

Projekts noslēgts 29.08.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Dominikam Kūlam

Palīdzība ārkārtas situācijās

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Vijai Auzānei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 731.94 €