Follow us Today has already donated 135.00 €

Palīdzība Lidijai Strautniecei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, turpmāk nozīmēta ārstniecība ar citiem medikamentiem, kas ir valsts apmaksāti. 

Lidijai ir 68 gadi, viņa nāk no Ogres puses, šobrīd dzīvo Rīgā. Viņa izaudzinājusi divas meitas un sagaidījusi trīs mazbērnus. Lidija ir profesionāla adītāja, jaunībā strādājusi ateljē "Maiga'' un Ogres trikotāžā, rūpnīcā VEF, Rīgas Motormuzejā un Sporta Akadēmijā. Arī šobrīd viņa strādā divos darbos. Lidijai vasarā patīk rušināties dārzā. Viņa ir izveidojusi nelielu dārziņu pie daudzdzīvokļu mājas, lai skatoties pa logu, acīm būtu prieks gan viņai, gan citiem mājas iedzīvotājiem. Lidija var lepoties ar iespaidīgu orhideju kolekciju, kuru jau ir vairāk par četrdesmit.

Jau vairāk kā 15 gadus Lidija sadzīvo ar krūts vēzi. Viņa ir izturējusi vairākas ķīmijterapijas, gan operāciju, tomēr slimība neliek mieru. Pagājušajā gada vasarā slimība atkal atgriezās. Kīmijterpija, ko viņai pielietoja, diemžēl nepalīdzēja. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Kadcyla, ko valsts viņas gadījumā nekompensē. Pirmā deva maksā 5238,54 eiro*, bet turpmākajām 2 devām nepieciešami 4540,15 eiro, kopā 3 devām 14 318,84 eiro. Pēc tam ārsti vērtēs cik labi šīs zāles strādā un vai tās vēl jāturpina. Šādu līdzekļu Lidijai nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Neskatoties uz dzīves pārbaudījumiem, viņa turpina strādāt un saglabā cīņas sparu. Lidija vēlas dzīvot, redzēt  mazbērnus augam un pavadīt lieliskas vecumdienas. Palīdzēsim Lidijai!

* Summa precizēta 06.06.2023. 

The Project is placed online on: 09.05.2023

Project completed 29.08.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Sniper rifles for the defense of Ukraine

Good News*

Palīdzība Katrīnai Grosai

For Mothers of Seriously Ill Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 102 082.03 €