Follow us Today has already donated 2,008.04 €

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Artjomam nepieciešamā summa saziedota.

Artjomam no Daugavpils ir 6 gadi. Puisēns ir trešais bērns ģimenē, un 3 gadu vecumā viņam tika diagnosticēts autisms. Vecāki jau līdz trīs gadu vecumam nojauta, ka dēls atšķiras no citiem bērniem. Zēns nerunāja nevienu vārdu, bet ārsti mierināja, sakot, ka vēl ir par agru un pieaugot viss būs kārtībā. Trīs gadu vecumā, apmeklējot dažādus speciālistus puisēnam, tika konstatēts autisms.

Artjoms dzīvo savā pasaulē, viņam ir komunikācijas un sociālās attīstības traucējumi. Puisēns “neredz” ap sevi cilvēkus un nevar ar tiem komunicēt. Artjoms ļoti cenšas un savos 6 gados prot lasīt, rakstīt, spēj saskaitīt un reizināt, taču no otras puses viņam ļoti grūti uzsākt komunikāciju, lūgt palīdzību un vispār uzsākt sarunu ar cilvēkiem.

Lai Artjomam veicinātu attīstību nepieciešamas regulāras nodarbības pie speciālistiem – logopēda-defektologa, fizioterapeita, kā arī grupu attīstības nodarbības. Šīs ikdienas regulārās nodarbības dod pozitīvu rezultātu. Speciālisti Artjomam iesaka arī delfīnterapiju. Līdz 6 gadu vecumam vecāki Artjomu regulāri 2 reizes gadā veda uz delfīnterapiju un jau pirmajā delfīnterapijas apmeklējuma laikā pateica savus pirmos vārdus: Mammu, es tevi mīlu!” Artjomam ir rekomendēts delfīnterapijas kurss, kura laikā ir 10 nodarbības Minskas delfinārijā, kas kopā ar izmitināšanas pakalpojumiem maksā 1205 eiro un ģimenei šobrīd nav tādu līdzekļu.

Mēs kopā varam palīdzēt Artjomam veikt jaunu lēcienu attīstībā! Kopā mums tas izdosies!

The Project is placed online on: 22.07.2020

Projekts noslēgts 25.08.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Draugu stipendija 2020

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Doctor POGA

Palīdzība Danilam Bespalovam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 062 320.71 €