Seko mums Šodien saziedoti jau 490.00 €

Palīdzība Aleksam Bemberim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Aleksam no Rīgas ir 4 gadi. Zēnam pirms 2 gadiem diagnosticēja bērnības autismu ar autoagresijas lēkmēm, valodas un intelektuālās attīstības aizturi. Alekss ir jauks puisēns, katru dienu apmeklē specializēto bērnudārzu, bet viņam ļoti neieciešamas papildus nodarbības.  Ar puisēnu ļoti daudz jādarbojas gan mājās, gan apmeklējot specializētās nodarbības. Ieguldītās pūles un darbs ar zēnu dod labus rezultātus un tādēļ nedrīkst apstāties. Katra pauze Aleksa nodarbību apmeklēšanā atmet to atpakaļ attīstībā, un viss jāsāk no jauna.

Gan psihiatrs, gan speciālisti rekomendē Aleksam apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kuras sākuma periodā jāapmeklē ļoti intensīvi. Aleksa intensīvajam ABA terapijas kursam gada garumā nepieciešami 3000 eiro, bet vienīgais apgādnieks ir tikai tētis un līdzekļi ļoti pietrūkst. Aleksa ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai dēliņš varētu apmeklēt ABA terapiju, apgūtu jaunas prasmes un kļūtu patstāvīgāks.

Palīdzēsim Aleksam un viņa vecākiem! Mums kopā tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 03.08.2022

Projekts noslēgts 18.08.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nedziedināmi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Latvija - Ukrainas mājdzīvniekiem

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 756 691.68 €