Follow us Today has already donated 14,669.50 €

Palīdzība Aleksam Bemberim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Aleksam nepieciešamā summa saziedota.

Mazajam Aleksam no Rīgas ir 4 gadi. Zēnam pirms 2 gadiem diagnosticēja bērnības autismu ar autoagresijas lēkmēm, valodas un intelektuālās attīstības aizturi. Alekss ir jauks puisēns, katru dienu apmeklē specializēto bērnudārzu, bet viņam ļoti neieciešamas papildus nodarbības.  Ar puisēnu ļoti daudz jādarbojas gan mājās, gan apmeklējot specializētās nodarbības. Ieguldītās pūles un darbs ar zēnu dod labus rezultātus un tādēļ nedrīkst apstāties. Katra pauze Aleksa nodarbību apmeklēšanā atmet to atpakaļ attīstībā, un viss jāsāk no jauna.

Gan psihiatrs, gan speciālisti rekomendē Aleksam apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kuras sākuma periodā jāapmeklē ļoti intensīvi. Aleksa intensīvajam ABA terapijas kursam gada garumā nepieciešami 3000 eiro, bet vienīgais apgādnieks ir tikai tētis un līdzekļi ļoti pietrūkst. Aleksa ģimene lūdz mūsu atbalstu, lai dēliņš varētu apmeklēt ABA terapiju, apgūtu jaunas prasmes un kļūtu patstāvīgāks.

Palīdzēsim Aleksam un viņa vecākiem! Mums kopā tas izdosies!

The Project is placed online on: 03.08.2022

Project completed 18.08.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Marijai Bozovičai

Palīdzība Leonardam Ļaksam

For Families in Poverty

Help for Elderly People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 451 615.21 €