Seko mums Šodien saziedoti jau 8,864.50 €

Palīdzi Ukrainas bēgļiem Latvijā!

Kad ukraiņu mammas ar bērniem mērojuši tūkstošiem kilometrus, bēgot no Krievijas armijas uzbrukumiem, Latvijā debesis ir mierīgas. Taču šeit uz vietas dzīve ir jāsāk no nulles – bērniem nav ne zobu birstītes, ne apakškrekliņu, ne mīļmantiņu. Kad ir augsta temperatūra, vajadzīgas zāles, kad saplīst brilles – jāpērk jaunas. Tam vajadzīga nauda.

Ziedot.lv jau kopš pirmajām kara nedēļām sniedz praktisku palīdzību Ukrainas bēgļiem – 50 eiro dāvanu karti katram bēgļu ģimenes loceklim. Dāvanu kartes ir no pārtikas veikaliem un tirdzniecības centriem. Tā ir kā pirmā palīdzība, ko bēgļi var saņemt reģistrējoties Latvijā. Un iegādāties to, kas visvairāk nepieciešams.

Dāvanu kartes Ukrainas bēgļi varēs saņemt pašvaldībā, kura tie reģistrēsies. Tā ir vienreizēja palīdzība, kamēr tiek kārtoti pabalsti un atvērts bankas konts.

50 eiro no Latvijas cilvēkiem Ukrainas bēgļiem, ierodoties Latvijā.

Palīdzēsim ukraiņu mammām un bērniem!

Projekts ievietots portālā 29.03.2022

Projekts noslēgts 05.07.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sabīne Strode

Palīdzība Aleksandram Šmeļam

Ukrainas cilvēkiem!

Droni Ukrainas bruņotajiem spēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 739 831.94 €