Follow us Today has already donated 1,340.00 €

Palīdzi Ukrainas bēgļiem Latvijā!

Kad ukraiņu mammas ar bērniem mērojuši tūkstošiem kilometrus, bēgot no Krievijas armijas uzbrukumiem, Latvijā debesis ir mierīgas. Taču šeit uz vietas dzīve ir jāsāk no nulles – bērniem nav ne zobu birstītes, ne apakškrekliņu, ne mīļmantiņu. Kad ir augsta temperatūra, vajadzīgas zāles, kad saplīst brilles – jāpērk jaunas. Tam vajadzīga nauda.

Ziedot.lv jau kopš pirmajām kara nedēļām sniedz praktisku palīdzību Ukrainas bēgļiem – 50 eiro dāvanu karti katram bēgļu ģimenes loceklim. Dāvanu kartes ir no pārtikas veikaliem un tirdzniecības centriem. Tā ir kā pirmā palīdzība, ko bēgļi var saņemt reģistrējoties Latvijā. Un iegādāties to, kas visvairāk nepieciešams.

Dāvanu kartes Ukrainas bēgļi varēs saņemt pašvaldībā, kura tie reģistrēsies. Tā ir vienreizēja palīdzība, kamēr tiek kārtoti pabalsti un atvērts bankas konts.

50 eiro no Latvijas cilvēkiem Ukrainas bēgļiem, ierodoties Latvijā.

Palīdzēsim ukraiņu mammām un bērniem!

The Project is placed online on: 29.03.2022

Project completed 05.07.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

10 FOX for Ukraine

Help Children Walk!

Stiprini Stipros

Labas Ziņas*

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

402 928.83 €