Seko mums Šodien saziedoti jau 145.00 €

Palīdzi Ukrainas bēgļiem! 2022

Krievijas armija ir sagrāvusi ukraiņu dzīves, mājas un ģimenes. Visiem Ukrainas bērniem ir nolaupīta bērnība. Tēvi palikuši aizstāvēt dzimteni, bet māmiņas ar bērniem, mērojot tūkstošiem kilometrus, devušās bēgļu gaitās. Dzīve Latvijā ir jāsāk no nulles - pagaidu mājoklis, pagaidu darbs, pagaidu skola un draugi. Tam kāt nāk neziņa, kad varēs atgriezties Ukrainā un vai būs mājas, kur atgriezties.

Lai arī daudzas ukraiņu ģimenes Latvijā dzīvo jau dzīvo kopš pavasara, neziņa par rītdienu ir palikusi. Bez pastāvīga un stabila darba, ienākumiem nevar plānot savu nākotni. Turklāt, tuvojas rudens sezona, kas līdzi nesīs lielākas izmaksas par bērnu skolas gaitām, pārtiku, komunālajiem maksājumiem un ikdienas izdevumiem. Tam būs vajadzīgs mūsu atbalsts.

Ziedot.lv jau kopš pirmajām kara nedēļām sniedz praktisku palīdzību Ukrainas bēgļiem, aicinām palīdzēt arī turpmāk! Katru ziedojumu no 2022.gada 21.jūnija līdz 2022.gada 20.decembrim Eiropas Rekonstrukciju un Attīstības banka (EBRD Community Initiative) trīskāršos*! 

Ziedojumi tiks izlietoti sociālajai palīdzībai, ārstniecībai, medikamentu apmaksai, zobārtniecībai un citām akūtām vajdzībām, ko nesedz valsts vai pašvaldības finansējums.

#StandWithUkraine

*EBRD Community Initiative atbalsta solījums būs spēkā, ja tiks izpildītas ziedojumu piesaistes un atskaišu iesniegšanas prasības.

 

 

Projekts ievietots portālā 21.06.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

Piepildi bērniņa sapni!

Rūpju bērnu māmiņām

Dzēs “CO2 pēdas” nospiedumu!

10 Lapsas Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 876.77 €