Seko mums Šodien saziedoti jau 901.00 €

Palīdzi skolas vecuma Ukrainas bēgļu bērniem

Tuvojas jaunais mācību gads, un ar priecīgu satraukumu tam jau sākuši gatavoties bērni un viņu vecāki. Taču, ukraiņu bēgļu ģimenēs, līdztekus priekam, ir neziņa un satraukums par spēju sagādāt visu skolai nepieciešamo. Ukraiņu bēgļu ģimenes savas mājas atstāja ar pirmās nepieciešamības lietām, diemžēl skolas lietas starp tām nebija. Tāpat, ukraiņu bērniem skolas somu nevar atdot lielais brālis vai māsa, jo visas mantas palikušas mājās, kur plosās karš.

Tiek lūgta palīdzība mazajiem skolniekiem mācību līdzekļu, silta apavu pāra vai sporta apģērba iegādei, jo vecākiem vienkārši trūkst līdzekļu, lai bērnu nodrošinātu ar visu skolas apmeklēšanai nepieciešamo.

Pateicamies Swedbank un Jāņa Rozes grāmatnīcas par atbalstu Ukrainas bēgļu skolēniem un aicinām arī jūs palīdzēt ukraiņu bēgļu bērniem sagatavoties skolai!

Projekts ievietots portālā 22.08.2022

Projekts noslēgts 04.10.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Palīdzība Inai Baurdai

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Violetai Antoņenko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 632.77 €