Seko mums Šodien saziedoti jau 7,174.50 €

Ligzdiņa

Bērniem no sociāli mazaizsargātām ģimenēm reizēm ir liegtas iespējas attīstīt savus talantus un darboties interešu izglītības nodarbībās. Bērnu brīvā laika centrs Ligzdiņa ir vieta, kur bērniem apmeklēt dažādas radošās nodarbības un kopīgi lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku, iemācoties jaunas iemaņas un ceļot savu pašapziņu.

Bērnu brīvā laika centrs „Ligzdiņa” ir kā otrās mājas Smiltenes un Valmieras bērniem, kurus dzīve nav lutinājusi. „Ligzdiņā” katru nedēļu bērni no 5 līdz 15 gadiem pavada laiku dažādās bezmaksas nodarbībās un pēc nodarbībām paēd garšīgu launagu. Bērniem tiek sniegta palīdzība ar pārtikas pakām, skolas piederumiem, higiēnas precēm un vitamīniem. Iesaistām bērnus kultūras pasākumos un vasaras nometnēs.

Bērni, kuri apmeklē brīvā laika centru Ligzdiņa, ir no dažādām ģimenēm - galvenokārt no daudzbērnu ģimenēm, nepilnām ģimenēm, ģimenēm, kur viens vai abi vecāki ir ar invaliditāti, vai kur vecāki strādā par valsts noteikto minimālo algu un nevar atļauties bērnam apmaksāt nodarbības, lai viņš attīstītu savus talantus.

Organizācijai ir divas filiāles, viena – Smiltenē, kur 50 – 60 bērni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, pēc sociālā dienesta ieteikuma, divas reizes nedēļā apmeklē Smiltenes dienas centru. Centrā tiek organizētas dažādas radošās nodarbības, kur bērni var attīstīt un izkopt savus talantus. Pēc nodarbībām bērni paēd uz vietas sagatavoto launagu. Otra filiāle ir Valmierā - Valmieras rotaļu istaba, kur ap 30 sociālās mājas ģimeņu bērni spēlē dažādas spēles, apmeklē sporta nodarbības, piedalās radošās darbnīcās, organizē pasākumus saviem vecākiem un skolotājiem, kā arī pēc nodarbībām nobauda garšīgi sagatavoto launagu.

Pēdējo gadu laikā, bērnu centra audzēkņu skaits, kuriem nepieciešams atbalsts, ir divkāršojies. Lai nodrošinātu kvalitatīvas nodarbības un ēdināšanu, organizācijai pietrūkst līdzekļi. Tāpēc bērnu brīvā laika centrs Ligzdiņa lūdz ziedotāju palīdzību.

Lai abi centri darbotos veiksmīgi, ir nepieciešami 398 lati mēnesī. Ziedojot 3,98 latus, Jūs atbalstīsiet viena bērna uzturēšanos centrā mēneša garumā.

Projekta realizētais nodibinājums Bērnu brīvā laika centrs „Ligzdiņa”
Projekts portālā ievietos 11.09.2013., pēdējās izmaiņas 01.01.2014.

Projekts ievietots portālā 19.11.2014

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sandrai Ameļčenkovai

Palīdzība Alanam Šulcam

Osokina Brīvības festivāls Ukrainai un Latvijai

Onkoloģijas pacientiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 738 141.94 €