Seko mums Šodien saziedoti jau 160.00 €

Ligzdiņa

Atskaite 12.09.2014

Augustā desmit Smiltenes riska ģimeņu bērni no pirmā augusta līdz sestajam augustam pavadīja savu laiku sporta nometnē Tūjā. Saņēma ēdināšanu četras reizes dienā. Nometnes dalībnieki piedalījās komandas darbu veicinošās un saliedējošās sporta aktivitātēs, radoši izpaudās darbnīcās, sarunu apļos bērniem aktuālas problēmas.

01.08.- sporta nodarbības, peldēšana, muzikālās radošās nodarbības
02.08.-sports, mandalas veidošana meditatīvā nodarbībā, peldēšana
03.08.-sports, peldēšanās, sarunu aplis, radošās nodarbības
04.08.-sports, peldēšanās, sarunu aplis
05.08.-radošās nodarbības, peldēšana, komandu nakts spēles
06.08.-sportiskās aktivitātes, peldēšana, mājupceļš

Pēc nometnes bērni nemaz negribēja braukt mājās un visu ceļu interesējās, vai nākošgad arī būs iespēja doties uz šo nometni.
Pēc atgriešanās no vasaras nometnes atsāka darbu Smiltenes dienas centrs. Centrā bērniem ir iespēja piedalīties bezmaksas radošajās nodarbībās un paēst launagu. Šo iespēju izmantoja 40 bērnu. Vasaras mēnešos mūsu Valmieras audzēkņi pastāvīgi apmeklēja mūs Smiltenē, tāpēc atsākām piemērotu telpu meklēšanu nodarbībām Valmierā.
12. augustā Smiltenes bērni kopā ar Valmieras bērniem pateicoties SIA „SKS Projekti” un sporta apvienībai „Eži” devās ekskursijā ar kuģīti pa Gauju. Bijām sajūsmā par kuģīša kapteiņa Toma atraktīvajiem stāstījumiem. Ceļojums noslēdzās ar peldēšanos jūrā un smilšu piļu celtniecības konkursu, kur nebija zaudētāju.

Finanšu atskaite:
Speciālistu atalgojums EUR 440,00
Bērnu ēdināšana EUR 408,00
Kopā izlietots EUR 848,00

Citas atskaites:

Citi aktuāli projekti

Emociju stāsts

STOPIFY

Uzzināt vairāk

Palīdzība Viktorijai Diļevkai

Atkārtota palīdzība Jeļenai Boļševičai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

411 998.35 €