Seko mums Šodien saziedoti jau 620.00 €

...līdz ar Gaismu augt!

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. 

Lai bērniņu cerības piepildītu, biedrība "Oranžais Stars" kopā ar savu partneri TDK "Laipa" organizē brīnišķīgu akciju bērniem ar īpašām vajadzībām.

Šī gada 1.jūnijā tiks organizēts labdarības pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm. Ieeja koncertā plānota par ziedojumiem, kas tiks izlietoti smagi slimu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai. Biedrība "Oranžais Stars" organizēs brīvprātīgo darbu, radošās darbnīcas un citas jautras aktivitātes bērniem. Savukārt koncerta izrādi organizē tautas deju kolektīvs "Laipa". Dejos paši un piesaistīs bērnu un jauniešu deju kolektīvu “Vēja zirdziņš”, aktierus, dziedātājus u.c. māksliniekus atbilstoši izstrādātajam koncerta scenārijam.

Uz tikšanos koncertā, lai piepildītu bērnu cerības!

Projekts ievietots portālā 10.05.2019

Projekts noslēgts 05.08.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Germanam Toropovs

Klusais eņģelītis

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 850 658.64 €