Follow us Today has already donated 2,212.00 €

...līdz ar Gaismu augt!

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. 

Lai bērniņu cerības piepildītu, biedrība "Oranžais Stars" kopā ar savu partneri TDK "Laipa" organizē brīnišķīgu akciju bērniem ar īpašām vajadzībām.

Šī gada 1.jūnijā tiks organizēts labdarības pasākums bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm. Ieeja koncertā plānota par ziedojumiem, kas tiks izlietoti smagi slimu bērnu ārstniecībai un rehabilitācijai. Biedrība "Oranžais Stars" organizēs brīvprātīgo darbu, radošās darbnīcas un citas jautras aktivitātes bērniem. Savukārt koncerta izrādi organizē tautas deju kolektīvs "Laipa". Dejos paši un piesaistīs bērnu un jauniešu deju kolektīvu “Vēja zirdziņš”, aktierus, dziedātājus u.c. māksliniekus atbilstoši izstrādātajam koncerta scenārijam.

Uz tikšanos koncertā, lai piepildītu bērnu cerības!

The Project is placed online on: 10.05.2019

Projekts noslēgts 05.08.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

POGA uz riteņiem

Support special children!

Palīdzība Kristiānam Griezem

DOD PIECI 2021

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 827 138.09 €