Seko mums Šodien saziedoti jau 199,358.14 €

DOD PIECI! Ziemassvētku dāvanas senioriem

Ziemassvētki ir pārsteigumu laiks, kad vēlamies noticēt brīnumiem. Daudziem veciem un vientuļiem sirmgalvjiem šis laiks ir sevišķi kluss un skumjš. Kad logos un pagalmos rotājas krāšņas svētku egles, viņu sirdīs ir skumjas. Tālrunis klusē, no pastnieka pilnās somas viņu pasta kastītēs neiekrīt neviena apsveikuma kartīte, bet dāvanu vietā ir vien atmiņas no tiem laikiem, kad pietika spēka pašiem doties uz mežu pēc eglītes...

Latvijā vecuma pensiju saņem 473 tūkstoši pensionāru, no kuriem nabadzības riskam ir pakļauta vairāk nekā trešdaļa jeb 122 tūkstoši sirmgalvju (65 gadus veci vai vecāki). Savukārt 27 389 vecuma pensijas saņēmēju Latvijā ir spiesti iztikt tikai ar minimālo pensiju, kas nepārsniedz 142,29 eiro. Daudziem no viņiem Ziemassvētku laiks būs jo īpaši skumjš – pie viņiem nebrauks ciemos radi, neviens nesūtīs atklātnes, arī dāvanu nebūs.

Sadarbībā ar 49 Latvijas labdarības organizācijām šogad vēlamies iepriecināt 5 207 vientuļos sirmgalvjus visā Latvijā, dāvinot svētku paciņu EUR 10,00 vērtībā.

No 10.decembra www.pieci.lv mājas lapā apmaiņā par 5 EUR ziedojumu varēs izvēlēties dziesmu, ko radio dīdžeji maratona laikā atskaņos Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā.

Noskaties TV klipu šeit.

Stāstus par Latvijas sirmgalvjiem klausieties šeit.

No 17. līdz 23. decembrim Rīgā, laukumā starp “Origo” un Dzelzceļa staciju pirmo reizi Baltijā  notieksunikāls, 144 stundu ilgs labdarības maratons “Dod pieci!”. Tā laikā tiek vākti līdzekļi Ziemassvētku dāvanām Latvijas vientuļajiem un maznodrošinātajiem senioriem.

Ja vēlaties pašu spēkiem sagatavot svētku paciņas, kadam Latvijas vientuļajam, trūcīgajam sirmgalvim, aicinām tās atgādāt uz Ziedot.lv, "Labdarības māju", Kr. Barona ielā 59/61, Rīgā, darba dienās no 9:00 līdz 18:00. Mēs tās nogādāsim sirmgalvjiem visā Latvijā!

Ļausim trūcīgiem un vientuļiem sirmgalvjiem justies piederīgiem un vajadzīgiem Ziemassvētkos!

Akcija notiek sadarbībā ar labdarības portālu Ziedot.lv, Latvijas Radio, VAS „Latvijas Dzelzceļu”, tirdzniecības centru „Origo”, Latvijas Televīzija un VAS „ Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”.

Projekts ievietots portālā 05.12.2014

Projekts noslēgts 23.12.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90067005*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%. Ja Jums neizdodas noziedot zvanot no mobilajiem tālruņiem, lūgums sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu vai Jūsu izvēlētais tarifs ļauj veikt zvanus uz labdarības tālruņiem. Diemžēl priekšapmaksas karšu lietotājiem nav iespējams ziedot zvanot uz labdarības tālruni.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Ukrainas bēgļiem!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Ukrainas cilvēkiem!

Palīdzība Armandam Žikaram

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

7 744 018.68 €