Seko mums Šodien saziedoti jau 3,049.50 €

DOD PIECI! Ziemassvētku dāvanas senioriem

22.12.2014

LABDARĪBAS MARATONU „DOD PIECI!” NOSLĒGS DONS UN „PRĀTA VĒTRA”

Noslēdzot 144 stundu labdarības maratonu, otrdien, 23.decembrī “Dod pieci!” stikla studijā viesosies leģendārais radio diktors un sporta spēļu komentētājs Gunārs Jākobsons, dziedātājs Dons un grupa „Prāta Vētra”. Jau 6 diennaktis, neatstājot studiju, trīs Pieci.lv dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Kaspars Mauriņš Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” būs spēlējuši dziesmas par ziedojumiem vientuļu un trūcīgu senioru atbalstam.

17.12.2014

Sākas 144 sttundu labdarības maratons "Dod pieci!"

No 17. līdz 23. decembrim Rīgā, Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā pie tirdzniecības centra “Origo” pirmoreiz Baltijā notiks unikāls 144 stundu ilgs labdarības maratons “Dod pieci!”. Tā laikā tiks vākti ziedojumi, lai iepriecinātu svētkos vairāk nekā 5000 vientuļus un maznodrošinātus seniorus visā Latvijā. Maratonam „Dod pieci!” jau tagad iespējams palīdzēt portālā Ziedot.lv, savukārt dziesmu atskaņošanu par ziedojumiem trīs Latvijas Radio 5 – Pieci.lv dīdžeji Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Kaspars Mauriņš aizsāks īpašā stikla studijā 17.decembrī pl.17.00.

12.12.2014

Dzīvespriecīgie stāsti no Latvijas sirmgalvjiem

Latvijas sirmgalvji ir viedi cilvēki, kuri par spīti grūtajiem dzīves apstākļiem spēj saglabāt dzīvesprieku! Mēs no viņiem varam tikai mācīties. Klausieties stāstos no visas Latvijas!

10.12.2014

SĀKAS DZIESMU IZVĒLĒŠANĀS LABDARĪBAS MARATONAM „DOD PIECI!”

Šodien, 10. decembrī, gatavojoties Latvijas Radio un Latvijas Televīzijas rīkotajam labdarības maratonam „Dod pieci!”, sākas dziesmu izvēlēšanās par ziedojumiem, lai turpinātu atbalstīt Latvijas maznodrošinātos un vientuļos seniorus. Visas izvēlētās dziesmas tiks atskaņotas Baltijā vēl nebijušā 144 stundu ilgā radio maratonā, kas no 17. līdz 23. decembrim notiks Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas laukumā pie tirdzniecības centra „Origo”.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 131 431.41 €