Seko mums Šodien saziedoti jau 575.00 €

Baltais fonds

Pārtika un malka trūcīgām ģimenēm, atelpas brīdis smagi slimu bērniņu vecākiem, sadzīves preces krīzes skartām ģimenēm, mācību un attīstošās nodarbības bērniem – ģimeņu, kurām nepieciešams atbalsts ik dienu, ir daudz. Taču arī mūsu ir daudz, Tu vari palīdzēt, un kopā mēs spējam padarīt šo ģimeņu ikdienu vieglāku un priecīgāku.

Baltais ir gadu gaitā iemīļots zīmols ar plašu iecienītu produktu klāstu. Novērtējot uzticību un mīlestību, ko esam saņēmuši, vēlamies šajā mīlestībā un atbalstā dalīties. Sadarbībā ar Ziedot.lv, ir izveidots labdarības fonds – Baltais Fonds. Fondā nonākušie līdzekļi tiks izmantoti, lai sniegtu atbalstu ģimenēm, kas nonākušas grūtībās.

Sniegt atbalstu iespējams arī iegādājoties Baltais Eko produkciju veikalos visā Latvijā, 1 cents no katra pirkuma nonāk Baltais Fondā.

Baltu katru dienu!

Projekts ievietots portālā 16.10.2017

Projekts noslēgts 30.04.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Realizētie apakšprojekti:

Citi aktuāli projekti

"Cimdiņš" kustībā

Palīdzēsim izglābt dzīvības

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Atbalsta programma PLECS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

715 326.64 €