Follow us Today has already donated 575.00 €

Baltais fonds

Pārtika un malka trūcīgām ģimenēm, atelpas brīdis smagi slimu bērniņu vecākiem, sadzīves preces krīzes skartām ģimenēm, mācību un attīstošās nodarbības bērniem – ģimeņu, kurām nepieciešams atbalsts ik dienu, ir daudz. Taču arī mūsu ir daudz, Tu vari palīdzēt, un kopā mēs spējam padarīt šo ģimeņu ikdienu vieglāku un priecīgāku.

Baltais ir gadu gaitā iemīļots zīmols ar plašu iecienītu produktu klāstu. Novērtējot uzticību un mīlestību, ko esam saņēmuši, vēlamies šajā mīlestībā un atbalstā dalīties. Sadarbībā ar Ziedot.lv, ir izveidots labdarības fonds – Baltais Fonds. Fondā nonākušie līdzekļi tiks izmantoti, lai sniegtu atbalstu ģimenēm, kas nonākušas grūtībās.

Sniegt atbalstu iespējams arī iegādājoties Baltais Eko produkciju veikalos visā Latvijā, 1 cents no katra pirkuma nonāk Baltais Fondā.

Baltu katru dienu!

The Project is placed online on: 16.10.2017

Projekts noslēgts 30.04.2018

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Realizētie apakšprojekti:

Other topical projects

Namiņš bērniem

Piepildi bērniņa sapni!

Atbalsta programma PLECS

Physical therapy for children in Latvia

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

715 326.64 €