Seko mums Šodien saziedoti jau 1,170.10 €

Palīdzība jaunai māmiņai no bērnu nama

Māra ir “sistēmas bērns”, meitene no Kapseļu ielas bērnu nama. Ar skarbu dzīves stāstu pagātnē, bet ar lielām cerībām nākotnē.  Mārai ir tikai 18 gadu, bet viņa jau ir māmiņa diviem mazulīšiem – divgadīgai meitenītei un gadu vecam puisītim.

Dzīve otrpus bērnu nama logiem jaunai meitenei šķita viņas lielā iespēja. Ilgas pēc ģimenes, mīlestības un atbalsta bija par iemeslu, kāpēc jau 16 gadu vecumā Mārai bija meitiņa un viņa bija precējusies. Nu jau jaunajai sievietei ir divi bērni, kurus viņa audzina viena.

Jaunā sieviete īrē dzīvokli un ir uzsākusi darbu būvmateriālu veikalā, lai gan patiesībā viņa ir radoša personība un labprātāk būtu dizainere vai floriste.  Pirmā alga būs decembrī – 400 eiro. Mazajam zēnam ir tikai 1 gadiņš un bērnudārzā vietas vēl nav. Par savu algu un bērnu pabalstiem noalgot aukli, apmaksāt dzīvokli un nopirkt pārtiku ir neiespējami. Māra ir viena, nav ne mammas vai citu radinieku, kam grūtā brīdī lūgt atbalstu. 

Lai Mārai pietiktu spēka un viņas bērni nekļūtu par “sistēmas bērniem”, nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Nepieciešama palīdzība auklītes darba samaksai turpmāko 6 mēnešu garumā, kamēr mazākais bērniņš varēs uzsākt bērnudārza gaitas. Tie ir vismaz 375 eiro mēnesī, tāpat arī svarīga būtu palīdzība autiņbiksīšu, saimniecības preču un pārtikas iegādē. 

Palīdzēsim meitenei no Kapseļu ielas!

Projekts ievietots portālā 09.11.2017

Projekts noslēgts 02.01.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Atbalsts Žanim Leitānam

Atbalsts Eduardam un Aleksim Krūmiņiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

93 173.13 €