Seko mums Šodien saziedoti jau 212.00 €

Atkārtota palīdzība Sondrai Zaļupei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. No 2020. gada 20. janvāra visiem ādas melanomas pacietiem imūnterpija būs valsts apmaksāta. Sondrai jādodas pie ārsta, lai jaunajos noteikumos paredzētājā kārtībā, saņemtu imūnterpiju bez maksas.  Neizlietotie ziedojumi tiks sagabāti līdz terapijas maiņai.  

Jau 2 gadus Sondra cīnās ar ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam un sirsnīgajam labdarības koncertam “Es nākšu, lai Tu dzīvotu”, viņa varēja saņemt zāles, kuras tobrīd nebija valsts apmaksātas. Pēc dažiem mēnešiem Sondrai vajadzīgās zāles tika iekļautas  valsts kompensējamo zāļu sarakstā un Sondra tās varēja saņemt bez maksas. Tomēr šobrīd slimība ir progresējusi un Sondrai nozīmēta turpmākā  ārstēšanās ar imūnterapiju Keytruda, kas Sondras gadījumā atkal nav valsts apmaksāta. 

Sondra ir 33 gadus jauna sieviete, 2 gadus vecas mazulītes mamma. Savā profesionālajā dzīvē viņa sekojusi sirdij un ļāvusies izaicinājumiem radošajā jomā gan vadot Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sabiedriskās attiecībās un mārketingu, gan atbalstot vokālās grupas Latvian Voices radošās gaitas, kā arī dzīvesbiedra un mūziķa Riharda Zaļupes radošos projektus. 

Pavisam neilgi pirms mazulītes piedzimšanas Sondra pamanīja izmaiņas kādai dzimumzīmītei uz rokas. Ārsts nozīmēja operāciju uzreiz pēc mazulītes piedzimšanas. Pēcoperācijas rezultāti diemžēl apstiprināja ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. Tika veikta atkārtota operācija, lai izņemtu apkārtējos audzēja skartos audus, nozīmētas  regulāras ikmēneša ārsta apskates. Viss bija labi, līdz tika konstatēta audzēja izplatība vēdera un muguras ādā. Tas bija šoks un steidzami tika sākta ārstēšana. 

Par iepriekš saziedotajiem līdzekļiem Sondra turpina ārstēšanu ar jaunajām zālēm Keytruda Tartu universitātes klīnikā Igaunijā, jo tur viena deva maksā 4136.55 eiro, kas ir par 986.29 eiro lētāk kā Latvijā. Tomēr gadu ilgam ārstēšanās kursam šobrīd trūkst līdzekļi vēl 7 kursiem 28 955.85 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Sondrai atveseļoties, dzīvot un audzināt savu mazulīti!  

Projekts ievietots portālā 09.12.2019

Projekts noslēgts 17.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Ārstnieciskā masāža

Palīdzība Anitai Ogai

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Emociju stāsts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 363 398.67 €