Follow us Today has already donated 733.00 €

Atkārtota palīdzība Sondrai Zaļupei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. No 2020. gada 20. janvāra visiem ādas melanomas pacietiem imūnterpija būs valsts apmaksāta. Sondrai jādodas pie ārsta, lai jaunajos noteikumos paredzētājā kārtībā, saņemtu imūnterpiju bez maksas.  Neizlietotie ziedojumi tiks sagabāti līdz terapijas maiņai.  

Jau 2 gadus Sondra cīnās ar ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. Pateicoties līdzcilvēku atbalstam un sirsnīgajam labdarības koncertam “Es nākšu, lai Tu dzīvotu”, viņa varēja saņemt zāles, kuras tobrīd nebija valsts apmaksātas. Pēc dažiem mēnešiem Sondrai vajadzīgās zāles tika iekļautas  valsts kompensējamo zāļu sarakstā un Sondra tās varēja saņemt bez maksas. Tomēr šobrīd slimība ir progresējusi un Sondrai nozīmēta turpmākā  ārstēšanās ar imūnterapiju Keytruda, kas Sondras gadījumā atkal nav valsts apmaksāta. 

Sondra ir 33 gadus jauna sieviete, 2 gadus vecas mazulītes mamma. Savā profesionālajā dzīvē viņa sekojusi sirdij un ļāvusies izaicinājumiem radošajā jomā gan vadot Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sabiedriskās attiecībās un mārketingu, gan atbalstot vokālās grupas Latvian Voices radošās gaitas, kā arī dzīvesbiedra un mūziķa Riharda Zaļupes radošos projektus. 

Pavisam neilgi pirms mazulītes piedzimšanas Sondra pamanīja izmaiņas kādai dzimumzīmītei uz rokas. Ārsts nozīmēja operāciju uzreiz pēc mazulītes piedzimšanas. Pēcoperācijas rezultāti diemžēl apstiprināja ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. Tika veikta atkārtota operācija, lai izņemtu apkārtējos audzēja skartos audus, nozīmētas  regulāras ikmēneša ārsta apskates. Viss bija labi, līdz tika konstatēta audzēja izplatība vēdera un muguras ādā. Tas bija šoks un steidzami tika sākta ārstēšana. 

Par iepriekš saziedotajiem līdzekļiem Sondra turpina ārstēšanu ar jaunajām zālēm Keytruda Tartu universitātes klīnikā Igaunijā, jo tur viena deva maksā 4136.55 eiro, kas ir par 986.29 eiro lētāk kā Latvijā. Tomēr gadu ilgam ārstēšanās kursam šobrīd trūkst līdzekļi vēl 7 kursiem 28 955.85 eiro apmērā. 

Palīdzēsim Sondrai atveseļoties, dzīvot un audzināt savu mazulīti!  

The Project is placed online on: 09.12.2019

Projekts noslēgts 17.01.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Aigaram Mežulim

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Matīsam Balsim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 590 804.54 €